SPORT- nasze osiągnięcia

2023/2024

ZAWODY SPORTOWE W CROSFICIE

W środę (13.12.23R.) w Szkole Podstawowej nr 11 w Wejherowie odbyły się zawody sportowe
w crosficie. Uczniowie rywalizowali w pięciu konkurencjach siłowych. Naszą szkołę reprezentowali - Eliza Mokłowicz,Gustaw Rybiński, Nadia Maciszka, Błażej Orysiak i Roksana Chmielecka. Zawodnicy rywalizowali indywidualnie i zespołowo. W kategorii 2011 i młodsi Eliza Mokłowicz i Gustaw Rybiński zajęli pierwsze miejsca. W kategorii 2009 i młodsi Nadia Maciszek była na trzecim miejscu a Błażej Orysiak zajął po dogrywce drugie miejsce. Zespołowo nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce.

 Gratulujemy i dziękujemy uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły w zawodach crofitowych.

MISTRZOSTWA WEJHEROWA W TENISIE STOŁOWYM

    30 października nasza szkoła ponownie miała przyjemność pełnić rolę gospodarza Miejskich Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym. 
    Nasi reprezentanci jak zwykle dostarczyli nam mnóstwo powodów do dumy, zajmując miejsca medalowe we wszystkich kategoriach, a mianowicie:
- chłopcy w kategorii starszej w składzie : Damian Brzezik i Maksymylian Bukowy wywalczyli Mistrzostwo Wejherowa, zajmując I miejsce oraz awans na powiaty;
- dziewczęta w kategorii starszej w składzie : Anastazja Nowak, Roksana Chmielecka i Jagoda Klawikowska zajęły III miejsce;
- chłopcy w kategorii młodszej w składzie: Maciej Bałdowski, Hubert Kass i Antoni Tomaszewki zajęli III miejsce;
- dziewczynki w młodszej kategorii w składzie: Zosia Maj, Zuzia Grandicka oraz Agata Wojda - Sztukowska zajęły II miejsce.
Dekoracji zawodników dokonała pani dyrektor Beata Dampc, która wręczyła zasłużone medale
i pamiątkowe dyplomy.
      Opiekunami naszych medalistów byli: p. Magda oraz p.Grzegorz.

      W tym roku nasza szkoła niejednokrotnie pełniła rolę organizatora miejskich zawodów sportowych.

 W imieniu wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego chcielibyśmy podziękować uczennicom klas 7-8 za zaangażowanie w organizację zawodów i ich prawidłowy przebieg. 

Uczennice biorą udział w realizacji programu pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki ”Młodzieżowy Organizator Sportu”, który prowadzi p. Magda.

PODWÓJNY BRĄZ ,,ŚMIECHOWSKIEJ PIĄTKI"

W dniu dzisiejszym(25.10.2023r.) naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w unihokeju. Chłopcy
w kategorii Igrzysk Dzieci rozegrali turniej na szczeblu powiatowym na hali MOSiR - u w Rumi, natomiast dziewczęta w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrały turniej na szczeblu miejskim
na naszej hali sportowej. Oby dwie drużyny rozegrały bardzo dobre mecze zajmując ostatecznie III miejsce. 
Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i zawodniczkom za godne reprezentowanie szkoły!

Skład reprezentacji chłopców młodszych:
Bałdowski Maciej, Białk Ksawery, Kreft Igor, Malasiński Wojtek, Nastały Maciej, Patok Igor, Rybiński Gustaw, Stanuch Szymon, Turzyński Jakub, Wlazło Ksawery.

Trener: Grzegorz Lisewski

Skład reprezentacji dziewcząt starszych:
Roksana Chmielecka, Nadia Maciszka, Jagoda Klawikowska, Nikoletta Ostrowska, Adrianna Plebanek, Kornelia Krajnowska, Zuzanna Mielewczyk, Róża Baranowska, Weronika Janowska, Olivia Coly Jacewicz
Trener: Magdalena Człapińska

MISTRZOWIE WEJHEROWA W UNIHOKEJU 

19 października nasza szkoła ponownie pełniła rolę gospodarza Miejskich Igrzysk Dzieci w unihokeju chłopców. Tym razem uroczystego otwarcia oraz zakończenia turnieju dokonała pani dyrektor Beata Dampc. Podobnie jak w dniu wczorajszym rywalizacja była zacięta do samego końca. Nasza drużyna
w meczu decydującym o pierwsze miejsce w ostatniej sekundzie strzeliła bramkę, dzięki której wygrała cały turniej zajmując I miejsce. 
Serdecznie gratulujemy naszym złotym medalistom.

A w najbliższą środę będziemy trzymać podwójnie kciuki za naszych chłopców na powiatach
 oraz za dziewczyny kategorii klas 7-8.

Skład reprezentacji chłopców:
Maciej Bałdowski, Ksawery Białk, Igor Kreft, Wojtek Malasiński, Igor Patok, Maciej Nastały, Gustaw Rybiński, Szymon Stanuch, Jakub Turzyński oraz Ksawery Wlazło.
Opiekun: Grzegorz Lisewski

WICEMISTRZYNIE WEJHEROWA IGRZYSK DZIECI W UNIHOKEJU

18 października nasza szkoła pełniła rolę gospodarza podczas Miejskich Igrzysk Dzieci w unihokeju dziewcząt. Uroczystego otwarcia dokonały panie zastępczynie: Monika Borowczak oraz Bogusława Dyszewska. Nasza reprezentacja w składzie: Sandra Oszurko, Eliza Mokłowicz, Agata Wojda-Sztukowska, Agata Miłosz, Martyna Rutkowska, Maja Pamfil, Julia Franczak, Zosia Maj, Zuzia Grandicka oraz Naomi Żebrowska wywalczyły 2 miejsce po zaciętym meczu z reprezentacją SP 11.
 Dziewczynom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za włożone serducho w każdym meczu. Opiekunem naszych srebrnych 🥈medalistek była p. Magda Człapińska
A już jutro... będziemy trzymać kciuki za chłopców.

MIEJSKIE IGRZYSKA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu dzisiejszym (27.09.2023r.) w Parku  im. A. Majkowskiego odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. Nasza szkoła w obliczu przepięknej pogody z sukcesami otworzyła sportowy rok szkolny.
Reprezentacja dziewcząt w kategorii Igrzysk Dzieci wybiegała I miejsce  oraz awans na powiaty.
Skład złotych medalistek:
Zuzia Grandicka - 6a
Zosia Wojda -Sztukowska - 6a
Eliza Mokłowicz - 6b
Zosia Maj - 6d
Zuzia Szymańska - 6d
Kinga Basendowsksa - 5b
Julia Potrykus - 5b

Reprezentacja dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej wywalczyła  III miejsce 
Skład brązowych medalistek:
Roksana Chmielecka -8a
Adrianna Plebanek - 8a
Julia Dembińska - 8a
Nadia Maciszka - 7a
Róża Baranowska - 7c
Amelia Krause - 7c

Opiekunem reprezentacji dziewcząt była pani Magda.

Reprezentacja chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci pod opiekę pana Grzegorza zajęła V miejsce .

Wszystkim zawodnikom serdecznie garatulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

MISTRZOSTWA WEJHEROWA W BADMINTONIE

4 października w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintona. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta w obu konkurencjach. W kategorii Igrzysk Dzieci drużyna w składzie Maja Pamfil, Eliza Mokłowicz oraz Naomi Żebrowska zajęły najwyższe miejsce na podium, natomiast w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej drużyna w składzie Nikoletta Ostrowska, Nadia Maciszka oraz Adrianna Plebanek zajęły miejsce 3. Serdecznie gratulujemy złotym oraz brązowym medalistkom.
Opiekunem zawodniczek była Pani Eleonora Moska 

2022/2023

MISTRZYNIE WEJHEROWA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM 

10 maja  odbyły się Igrzyska Dzieci w czwórbóju lekkoatletycznym. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 11, natomiast zawody odbyły się w Szkole Podstwowej nr 6. Nasza reprezentacja w składzie : Eliza, Zuzia, Nadia, Roksana, Róża oraz Kornelia wywalczyły I miejsce i tym samym awans na zawody powiatowe. Wśród chłopców najlepszą drużyną okazała się reprezentacja z SP 6.
Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych. Opiekunem dziewcząt była p. Magda Człapińska

Drużyna Energii 2023

Ujęcia z drona p. Marcin Miotk 
Dziękujemy serdecznie za pomoc 

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNEJ LEKKKOATLETYCE

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNEJ LEKKKOATLETYCE
Dzisiejszego dnia na terenie Ośrodka Szkolno - Wychowaczego odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywudalenej lekkoatletyce dziewcząt oraz chłopców. Nasi uczniowie jak zwykle nas nie zawiedli i godnie reprezentowali naszą szkołę.
Wyniki:
Dziewczęta
Bieg na 60m - I miejsce Emilia Mehring
Bieg na 300m - III miejsce Marta Pranga
Bieg na 600m - II miejsce Małgorzata Kozłowska
Bieg na 1000m - II Oksana Klimczak
Pchnięcie kulą: - I miejsce Agnieszka Tarnowska.
- III miejsce - Maja Naczk
Opiekun: p.Magdalena Człapińska
Chłopcy
Bieg na 30m - III miejsce Hendin Kyrylo
Bieg na 600m- III miejsce Ignacy Sułkowski
Skok w dal :
- I miejsce Jan Ryżak
- II miejsce Marcel Hincke
- III miejsce Ignacy Sułkowski
Pchnięcie kulą:
- I miejsce Bartosz Pawłowski
- II miejsce Krystian Dzierzba
Opiekun: p.Grzegorz LisewskiSerdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy powodzenia
na powiatach.

SZKOLNY TURNIEJ W SIATKÓWKĘ DZIEWCZĄT KLAS 7-8

W dniu wczorajszym odbył się szkolny turniej w siatkówkę dla dziewcząt klas 7-8. Turniej został zorganizowany wj ramach zajęć SKS oraz Gminnego Programu Profilaktyki. W przypadku starszych dziewcząt drużyny stanowiły uczennice z różnych klas. Do turnieju przystąpiły 4 drużyny, które grały systemem ,,każdy z każdym". Głównym celem zawodów było wyłonienie mistrzyń szkoły, ale przede przede wszystkim stworzenie dziewczynom okazji do dobrej zabawy oraz zintegrowania się.
Wyniki turnieju:
I miejsce - drużyna Zuzi w składzie: Zuzia (8d), Marta(8d), Wiktoria (8d), Maja (8c), Agnieszka (8e), Julka(8e)
II miejsce - drużyna klasy 7a w składzie: Roksana, Kornelia, Nikoletta, Julka, Zuzia, Weronika
III miejsce- drużyna Darii w składzie: Daria(8b), Michalina(8b), Magda(8f), Agata(8f), Natalia (8f), Oliwia(8c)
IV miejsce- drużyna Anieli w składzie: Aniela(8f), Weronika (8f), Oliwia(8b), Nikola(8b), Wiktoria (8a), Maja(7a)
Na wyróżnienie zasługują dziewczyny z klasy 7a, które pierwszy raz grały ,,dużą" siatkówkę i grały naprawdę na wysokim poziomie, dziewczyny mają duży potencjał, który mamy nadzieję wykorzystamy w przyszłym roku szkolnym. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwały Pani Magdą oraz Pani Eleonora oraz uczniowie klas ósmych: Klaudia, Amelia, Wiktor

SZKOLNY TURNIEJ W MINI SIATKÓWKĘ 

Dzisiejszego dnia odbył się szkolny turniej w mini siatkówkę dla dziewcząt z klas 5-6 w ramach programu SKS oraz Gminnego Programu Profilaktyki. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn czteroosobowych. Zawody zostały rozegrane system ,, każdy z każdym". Cały turniej przebiegł w przyjaznej, sportowej atmosferze. Poza rywalizacja dziewczyny miały okazję zapoznać się z zasadami obowiązującymi podczas zawodów z siatkówki. Poziom turnieju był bardzo wyrównany a cały turniej ostatecznie wygrały dziewczyny z klasy 6a. Podsumowanie zawodów oraz wręczenie nagród odbędzie się w czerwcu na apelu sportowym.
Wyniki:
I miejsce: 6a w składzie; Jagoda, Nadia, Matylda i Agata
II miejsce: 6c w składzie: Róża, Zuzia, Sandra i Nina
III miejsce: 5d w składzie: Nadia, Xenia, Maja i Zosia
IV miejsce: 5a w składzie: Agata, Zosia, Estera i MajaV miejsce : 5mix w składzie: Maja 5b, Agata 5b, Zosia 5b, Zuzia 5a i Lena 5c

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ

22 marca nasza szkoła pełniła rolę gospodarza Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt oraz chłopców. Nasze obie rezeprezentacje spisały się znakomicie. Dziewczęta zajęły
I miejsce, natomiast chłopcy zajęli miejsce II. Obu reprezentacjom serdecznie gratulujemy udanego występu, a za dziewczęta będziemy trzymać kciuki 3 kwietnia na szczeblu powiatowym.

Koszykarze z SP 5 najlepsi w powiecie!

Świetna passa trwa! W dniu 20.03 nasi uczniowie również na szczeblu powiatowym wygrali wszystkie mecze i awansowali do półfinałów wojewódzkich. Zawody powiatowe oraz nadchodzące półfinały (31.03) odbywały się na naszej hali sportowej. Nasz zespół wystąpił w składzie: Bartek Pawłowski, Marcel Hincke, Patryk Szyca, Gabriel Banach, Oskar Świderski, Błażej Orysiak, Krystian Dzierzba
oraz Borys Włodarczyk.

MISTRZYNIE WEJHEROWA W MINI PIŁCE SIATKOWEJ

14 lutego nasza szkoła miała przyjemność pełnić rolę gospodarza Miejskich Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej. Nasze dziewczyny w składzie: Anastazja, Kornelia, Nikoletta, Roksana, Maja, Jagoda, Zuzia, Sandra, Agata oraz Zosia, mimo trudnego początku, z każdym setem zaczęły grać coraz lepiej, kończąc ostatecznie cały turniej z kompletem zwycięstw. Miejsce 2 zajęła Szkoła Podstawowa nr 11
po zaciętym meczu ze Szkołą Podstawową nr 9, tuż za podium uplasowała się Szkoła Podstawowa
 nr 6, zaś miejsce 5 zajęła Szkoła Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego. Medale oraz dyplomy osobiście wręczyła dyrektor szkoły p. Beata Dampc.
Brawo dziewczyny i życzymy powodzenia na powiatach.

SREBRNI MEDALIŚCI W DWA OGNIE USPORTOWIONE

9 lutego w Szkole Podstawowej nr 6 odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w dwa ognie usportowione. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas czwarych, którzy zajęli wysokie 2 miejsce. Gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

IV miejsce w Igrzyskach Dzieci

W dniu 24.10 trzy reprezentacje naszej szkoły wzięły udział w miejskich zawodach w koszykówce 3x3, które odbywały się w Szkole Podstawowej nr 8. Efektem wysiłków naszych uczniów były medale złote i srebrne, a także jedno miejsce tuż poza podium. Wyniki oraz składy:
IV miejsce w Igrzyskach Dzieci dziewcząt (Anastazja Nowak, Nikoletta Ostrowska, Nadia Maciszka i Julia Dembińska)
II miejsce w Igrzyskach Młodzieży szkolnej dziewcząt (Wiktoria Badźmierowska, Amelina Hinc, Oliwia Gąsiorowska i Adrianna Plebanek)I miejsce w Igrzyskach Młodzieży szkolnej chłopców i awans do etapu powiatowego(Bartosz Pawłowski, Patryk Szyca, Jan Ryżak i Błażej Orysiak)

MISTRZOSTWA WEJHEROWA W TENISIE STOŁOWYM 

21 października nasza szkoła była organizatorem Miejskich Igrzysk w tenisie stołowym. Po raz pierwszy gościliśmy reprezentacje Igrzysk Dzieci jak i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała wicedyrektor szkoły - p. Bogusława Dyszewska. Miło jest nam poinformować, że nasi chłopcy
w obu konkurencjach wywalczyli złoto, zaś młodsze dziewczęta brąz, a starsze srebro. Wszystkim reprezentacjom serdecznie gratulujemy, a za chłopaków będziemy trzymać kciuki na powiatach.
Na podziękowanie zasługują również uczennice klas 8 z programu ,,Młodzieżowy Organizator Sportu" , które czuwały nad prawidłowym przebiegiem zawodów oraz zaangażowały się w pomoc opiekunom
w organizację imprezy sportowej.

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONA 

10 października Szkoła Podstawowa w Bolszewie była gospodarzem Powiatych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintona. Nasze obie rezeprezentacje zajęły III miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym brązowym medalistkom i medalistom.

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONA

7 października w SP 11 odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintona. Zarówno reprezentacja dziewcząt, jak i chłopców zajęła miejsce I. Serdecznie gratulujemy naszym mistrzyniom i mistrzom Wejherowa. W poniedziałek nasze obie reprezentacje będą reprezentować miasto Wejherowo na powiatach. Trzymamy kciuki.

SREBRNE MEDALISTKI POWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 

5 października odbyły  się  Powiatowe  Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych w Rumi. Nasze dziewczyny godnie reprezentowały miasto Wejherowo. Reprezentacja Wejherowskiej ,,Piątki " prawie do samego końca była zdecydowanym faworytem, niestety tuż przed metą musiałyśmy uznać wyższość reprezentacji z Bolszewa. Naszym dziewczynom serdecznie gratulujemy 2 miejsca oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach sportowych.

Sztafetowe biegi przełajowe

29 września odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci, oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta w obu kategoriach wiekowych, oraz chłopcy w kategorii klas VII - VIIIStarsze dziewczyny wywalczyły I miejsce, oraz awans na powiaty, natomiast młodsza reprezentacja zajęła miejsce II podobnie jak reprezentacja chłopców. Wszystkim serdecznie gratulujemy, a za złote medalistki trzymamy kciuki na zawodach powiatowych.

2018/2019

WICEMISTRZYNIE WEJHEROWA W TENISIE STOŁOWYM

30 października w Szkole Podstawowej nr 9 zostały rozegrane Igrzyska Dzieci w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Oliwia T., Oliwia C., oraz Amelia G. mimo zaciętej walki o I miejsce, ostatecznie uległy reprezentacji Szkoły Podstwowej nr 11- zajmując miejsce II. Opiekunem naszych srebrnych medalistek była pani Magda Człapińska.

WICEMISTRZOWIE WEJHEROWA W UNIHOKEJU

26 października w Szkole Podstawowej nr 6 odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w unihokeju chłopców. Reprezentacja naszej szkoły pod opieką pana Mateusza Ciepłowskiego wywalczyła II miejsce. Gratulujemy!!!

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM

18 października nasza szkoła była organizatorem Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Najlepszymi drużynami zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców okazały się reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 9, którym serdecznie gratulujemy zwycięstwa. Oby dwie nasze reprezentaje uplasowały się tuż za podium. Nad prawidłowy przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: pani Magda Człapińska oraz pan Grzegorz Lisewski.

BRĄZOWE MEDALISTKI POWIATOWYCH IGRZYSK DZIECI W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM

8 października w Hali Sportowej w Szemudzie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Badmintonie Drużynowym. Reprezentacja naszych dziewcząt w składzie: Oliwia T., Amelia G. oraz Oliwia C., pod opieką pani Eleonory Moski zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy miejsca na podium.

Mistrzynie Wejherowa Igrzysk Dzieci w Badmintonie

1 października w Szkole Podstawowej nr 6 zostały rozegrane Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie. Nasza młodsza reprezentacja dziewcząt wywalczyła miejsce I, zaś reprezentacja dziewcząt klas starszych zajęła miejsce III. Oby dwóm reprezentacjom serdecznie gratulujemy godnego reprezentowania naszej szkoły. Opiekunem naszych złotych oraz brązowych medalistek była pani Eleonora Moska.

2017/2018

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Indywidualnej Lekkiej Atletyce

7 czerwca zostały rozegrane powiatowe zawody lekkoatletyczne dla dzieci klas IV. Nasi najmłodsi zawodnicy pod opieką pani Magdy godnie reprezentowali naszą szkołę uzyskując bardzo dobre wyniki, wśród nich znaleźli się: Oliwia C. - II miejsce w rzucie piłeczką palantową, Agata S. - II miejsce w biegu na 60m, Oskar H. - III miejsce w rzucie piłeczką palantową oraz V miejsce w skoku w dal, a także Oliwia W. - IV miejsce w biegu na 300m. Serdecznie gratulujemy!!!

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Indywidualnej Lekkiej Atletyce

23 maja na Stadionie Lekkoatletycznym w Słupsku zostały rozegrane wojewódzkie zawody lekkoatletyczne. Uczeń klasy IIIB gimnazjum – Kacper T. zajął III miejsce w biegu na 1000m, zaś jego kolega, Oskar Ł., również uczeń klasy IIIB gimnazjum, zajął miejsce V w pchnięciu kulą. Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za godne reprezentowanie nie tylko naszej szkoły, ale także powiatu.

Klub Miłośników Wejherowa znowu w akcji :-)

15 maja na Stadionie Lekkoatletycznym w Cetniewie uczennica klasy VIIC Weronika O. zajęła III
miejsce w biegu na 600m., bardzo dobry wynik uzyskała również uczennica klasy IIIa gimnazjum Kinga S. uzyskując 5 wynik w skoku w dal. Serdecznie Gratulujemy!

IGRZYSKA DZIECI WCZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

9 maja reprezentacja dziewcząt oraz chłopców pod opieką pana Grzegorza Lisewskiego wywalczyła III miejsce w czwórboju lekkoattetycznym.

WICEMISTRZOWIEWEJHEROWA W MINI PIŁCE NOŻNEJ

W dniach 24-25 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 8 zostały rozegrane Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Nożnej dziewcząt oraz chłopców. Reprezentacja chłopców pod opieką pana Grzegorza Lisewskiego zajęła wysokie II miejsce, zaś drużyna dziewcząt pod opieką pani Magdy Człapińskiej zajęła miejsce III. Obu reprezentacjom serdecznie gratulujemy!!!

Kacper Tomczak - brązowym medalistą
Wojewódzkich Mistrzostw w biegach przełajowych

16 kwietnia w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Województwa w drużynowych biegach przełajowych. Kacper Tomczak zajął III miejsce, zaś Anastazja Ceszke zajęła miejsce VI. Obu naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy.

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych
w Rumi

10 kwietnia na Stadionie MOSiR-u odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Mistrzem Powiatu został uczeń klasy 3B gimnazjum - Kacper Tomczak, 3 miejsce wywalczyła uczennica klasy 6B - Anastazja Ceszke, zaś na miejscu IV, tuż za podium, uplasowała się uczennica klasy 7C - Weronika Oryl. Na gratulacje zasługuje również drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Oryl, Magdalena Młodzińska, Paulina Perseus, Paula
Parchem, Kinga Szimichowska, która drużynowo wywalczyła wysokie III miejsce.
Serdecznie gratulujemy oraz trzymamy kciuki za Kacpra i Anastazję podczas zawodów wojewódzkich.

Drużynowe biegi przełajowe

5 kwietnia Szkoła Podstawowa nr 9 była organizatorem Drużynowych Biegów Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasIV-VII oraz II-III gimnazjum. W starszej kategorii wiekowej drużyna dziewczątwywalczyła I miejsce oraz awans na powiaty, natomiast w kategorii młodszej,dziewczynki wywalczyły miejsce III. Drużyna chłopców w starszej kategorii wywalczyła miejsce II. Również indywidualnie bardzo dobrze spisali się nasiuczniowie, którzy poza miejscem na podium, wywalczyli awans na powiaty, a są wśród nich: Anastazja Ceszke – II miejsce, Amelia Bieńkowska – III miejsce,
Oliwier Ossowski – III miejsce, oraz Weronika Oryl – I miejsce, a także KacperTomczak – I miejsce. Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i życzymypowodzenia na zawodach powiatowych.

BRĄZOWE MEDALISTKI IGRZYSK DZIECI W PIŁCE RĘCZNEJ

15 lutego Szkoła Podstawowa nr 11 była gospodarzem Miejskich Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły pod opieką Pani Magdy Człapińskiej zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy. Skład reprezentacji: Brzeska Martyna, Rompca Dominika, Lubińska Wiktoria, Wysocka Kamila, Gorzelak Amelia, Gosz Karolina, Ziętara Julia, Tokarska Oliwia, Korzenecka Klaudia, Bieńkowska Amelia, Ceszke Anastazja, Żbikowska Agata, Cielecka Oliwia, Łebkowska Olimpia.

MISTRZYNIE WEJHEROWA W MINISIATKÓWCE

24 stycznia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w Mini Siatkówce dziewcząt. Miło jest nam poinformować, że reprezentacja naszej szkoły, pod opieką pani Magdy Człapińskiej, drugi rok z rzędu wywalczyła I miejsce, a tym samym awans do etapu powiatowego. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na ,,powiatach''. Skład drużyny: Brzeska Martyna -7C, Rompca Dominika – 7C, Ceszke Anastazja – 6B, Bieńkowska Amelia – 6B, Wysocka Kamila – 6D, Gosz Karolina – 6C, Korzenecka Klaudia – 6D, Lubińska Wiktoria – 6C, Tokarska Oliwia – 6D, Żbikowska Agata – 6B.

MISTRZYNIE WEJHEROWA
W DWÓCH OGNIACH USPORTOWIONYCH

11 stycznia w Szkole Podstawowej nr 6 zostały rozegrane Igrzyska Dzieci w Dwóch Ogniach Usportowionych. Nasi młodsi sportowcy po raz pierwszy mieli okazję reprezentować naszą szkołę w zawodach międzyszkolnych. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że drużyna dziewczynek zajęła I miejsce, natomiast drużyna chłopców zajęła miejsce III. Reprezentację dziewcząt ku zwycięstwu poprowadziła pani Magda Człapińska, zaś opiekę nad chłopcami sprawował pan Grzegorz Lisewski. Serdecznie gratulujemy!!! Naszym mistrzyniom życzymy powodzenia na zawodach powiatowych.

MISTRZOSTWA POWIATU WEJHEROWSKIEGO
W HALOWEJ LEKKOATLETYCE – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

20.12.2017r. w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Halowej Lekkoatletyce Szkół Gimnazjalnych oraz klas VII. Miło jest nam poinformować, że uczeń klasy IIIB- Oskar Łebkowski został Mistrzem Powiatu w pchnięciu kulą, natomiast Kacper Tomczak, również uczeń klasy IIIB został Mistrzem Powiatu w biegu na 1000m, a także zajął III miejsce w biegu na 30m. Uczennica klasy VIIC – Weronika Oryl uplasowała się tuż za podium, zajmując miejsce IV w biegu na 600m, zaś Magdalena Młodzińska uczennica klasy VIIB, zajęła miejsce VI, również w biegu na 600m. Serdecznie gratulujemy naszym sportowcom uzyskania wysokich lokat i godnego reprezentowania naszej szkoły. Opiekę nad naszymi sportowcami w czasie zawodów sprawowała p. Magda Człapińska.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Lekkiej Atletyce

15 grudnia Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie była gospodarzem Powiatowych Igrzysk Dzieci w
Halowej Lekkiej Atletyce. Miło jest nam poinformować, że Mistrzem Powiatu Wejherowa w biegu na 30m został Nikodem Szreder, zaś Oliwier Osowski w tej samej konkurencji zajął miejsce III. Wśród dziewcząt medal wywalczyła Anastazja Ceszke zajmując miejsce III w biegu na 600m, zaś Dominika Rompca zajęła Vmiejsce w skoku w dal. Brawo!!!

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Lekkiej Atletyce

13 grudnia na Hali Sportowej w Szkole Podstawowej nr 6 odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Lekkiej Atletyce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjum, którzy i tym razem nas nie zawiedli. Nasi lekkoatleci wywalczyli dla szkoły ogólnie 8 medali, a awans na zawody powiatowe uzyskało 12 osób. Serdecznie gratulujemy. Opiekunami
naszych zawodników byli p. Magda Człapińska oraz p. Grzegorz Lisewski.
Uczniowie, którzy uzyskali awans na zawody powiatowe:
Weronika Oryl – I miejsce w biegu na 600m,
Julia Wasiakowska – I miejsce w pchnięciu kulą,
Paula Parchem – II miejsce w skoku wzwyż,
Magdalena Młodzińska – III miejsce w biegu na 600m,
Kacper Tomczak – I miejsce w biegu na 1000m, I miejsce w biegu na 30m,
Oskar Łebkowski – I miejsce w pchnięciu kulą,
Jakub Głowienka – III miejsce w pchnięciu kulą,
Hanna Przybysz – IV miejsce w skoku w dal,
Paulina Perdeus – IV miejsce w biegu na 30 m,
Julia Węsierska – IV miejsce w pchnięciu kulą,
Aleksandra Sabisz – V miejsce w pchnięciu kulą,
Karol Krystyniak – IV miejsce w biegu na 1000m.

PODWÓJNE WICEMISTRZOSTWO WEJHEROWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

4 grudnia w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 został rozegrany Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa. Reprezentacja chłopców pod opieką p. Grzegorza Lisewskiego wywalczyła miejsce II, natomiast Oliwier Osowski zdobył tytuł ,,Króla Strzelców”. Dziewczęta pod opieką p. Magdy Człapińskiej, również zajęła II miejsce, zaś Oliwia Cielecka została ,,Najlepszą Zawodniczką Turnieju”. Oby dwie drużyny wywalczyły dla szkoły Puchary. Serdecznie gratulujemy!!!

MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI W HALOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE

30 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w Halowej Lekkoatletyce. Naszą szkołę, pod opieką p. G. Lisewskiego oraz p. M. Człapińskiej reprezentowali uczniowie klas V – VII. Wśród nich znalazły się osoby, które wywalczyły awans na Mistrzostwa Powiatu:

Anastazja Ceszke – I miejsce w skoku w dal, II miejsce w biegu na 600m,
Amelia Bieńkowska – III miejsce w skoku w dal, III miejsce w skoku wzwyż,
Dominika Rompca – II miejsce w skoku w dal, V miejsce w skoku wzwyż,
Olimpia Łebkowska – II miejsce w pchnięciu piłką lekarską,
Martyna Brzeska – IV miejsce w skoku w dal,
Nikola Stachewicz – IV miejsce w biegu na 30m,
Nikodem Szreder – I miejsce w biegu na 30m, III miejsce w biegu na 1000m,
Oliwier Osowski – II miejsce w biegu na 30m,
Bartłomiej Domarus – V miejsce w skoku w dal.

Wśród dziewcząt dominującą dyscypliną okazała się konkurencja skoku w dal z miejsca, natomiast wśród chłopców bieg na 30m. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, zaś medalistom życzymy powodzenia15 grudnia na Mistrzostwach Powiatu.

III MIEJSCE W TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

28 listopada w Szkole Podstawowej nr 6 został rozegrany Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej chłopców szkół gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa. Reprezentacja naszej szkoły pod opieką pana Grzegorza Lisewskiego wywalczyła III miejsce, zdobywając puchar dla szkoły, zaś Kacper Tomczak zdobył tytuł oraz puchar Najlepszego Strzelca Turnieju. Serdecznie gratulujemy!!!

TURNIEJ MINI SIATKÓWKI Z OKAZJI
ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

13 listopada Szkoła Podstawowa nr 6 była organizatorem Turnieju Mini Siatkówki dziewcząt z Okazji Święta Niepodległości, patronatem turnieju był Prezydent Wejherowa. Do turnieju przystąpiło 15 drużyn dwuosobowych, nasza szkołę reprezentowały 4 drużyny. W eliminacjach nasze dziewczęta zaprezentowały się wspaniale, zajmując I miejsca w swoich grupach, co dało im pewny awans do półfinałów. W trakcie rozgrywek półfinałowych 3 drużyny z naszej szkoły awansowały do finału. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że podopieczne pani Magdy Człapińskiej wywalczyły w finale kolejno miejsca I, II oraz III. 4 drużyna ostatecznie zajęła miejsce V. Serdeczne gratulacje dla naszych zawodniczek. Brawo dziewczyny!!!
Skład naszych reprezentantek oraz zajęte miejsca:
– Brzeska Martyna i Wiktoria Rietz – I miejsce,
– Stobba Klaudia i Wasiakowska Julka – II miejsce,
– Sabisz Ola i Anastazja Ceszke – III miejsce,
– Młodzińska Magdalena i Amelka Bieńkowska – V miejsce

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS CZWARTYCH

Dnia 8 listopada 2017 odbył się w naszej szkole turniej piłki nożnej, w którym wzięli udział uczniowie klas czwartych szkoły podstawowej. Oto wyniki turnieju:
I miejsce - IV a
II miejsce - IV d
III miejsce - IV b
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów sportowych. 


PODWÓJNY BRĄZ MIEJSKICH IGRZYSK DZIECI
W TENISIE STOŁOWYM

24 października Szkoła Podstawowa nr 9 była gospodarzem Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym. Obydwie nasze reprezentacje wywalczyły miejsce III. Serdecznie gratulujemy brązowym medalistkom: Martynie Brzeskiej, Dominice
Rompcy oraz Oliwii Cieleckiej, a także brązowym medalistom: Marcelowi Lesnerowi i Szymonowi Bieszke. Opiekunem naszych zawodniczek i zawodników była Pani Magda Człapińska.

PODWÓJNE SREBRO MIEJSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W TENISIE STOŁOWYM

23 października nasza szkoła miała przyjemność sprawować funkcję organizatora Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym. Zarówno reprezentacja dziewcząt, w składzie: Paulina Perdeus oraz Kinga Szimichowska, jak i chłopców, w składzie: Kacper Tomczak, Dominik Patelczyk oraz Bartek Szpakiewicz - wywalczyła II miejsce. Gratulujemy wicemistrzostwa Wejherowa. Opiekę w czasie zawodów sprawowali Pani Magda Człapińska oraz Pan Grzegorz Lisewski, a także uczniowie klas III: Hania Przybysz, Paula Parchem, Oskar Łebkowski.

III MIEJSCE W MISTRZOWSTWACH WEJHEROWA
W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

16 października w Szkole Podstawowej nr 6 zostały rozegrane Mistrzostwa Igrzysk Dzieci oraz Mistrzostwa Igrzysk Młodzieży w unihokeju dziewcząt. Oby dwie reprezentacje dziewcząt godnie reprezentowały naszą szkołę, wszystkie rozegrane mecze były bardzo wyrównane, o ostatecznych wynikach zadecydowały ,,małe punkty”. Zespół reprezentujący Igrzyska Dzieci zajął po zaciętej walce miejsce III, natomiast drużyna reprezentująca Igrzyska Młodzieży uplasowała się tuż za podium. Opiekunem naszych hokeistek była pani Magda Człapińska. Wszystkim zawodniczkomserdecznie gratulujemy, zwłaszcza brązowym medalistkom.

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WEJHEROWA W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

10 października w Szkole Podstawowej nr 8 w Wejherowie zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców. Reprezentacja naszej szkoły pod opieką Pana Grzegorza Lisewskiego wywalczyła III miejsce. Serdecznie gratulujemy brązowym medalistom.

WICEMISTRZOWIE WEJHEROWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

4 października reprezentacja dziewcząt oraz chłopców reprezentowała naszą szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. Podopieczni Pana Grzegorza Lisewskiego po zaciętej rywalizacji zajęli wysokie II miejsce. Reprezentacja dziewcząt również zasługuje na wyrazy uznania, gdyż przegrała walkę o miejsce III dosłownie milimetrami. Biorąc pod uwagę fakt, że podopieczne Pani Magdy, to większość dziewczynek z klas VII,którym przyszło się zmierzyć ze starszymi od siebie zawodniczkami, organizator postanowił wyróżnić naszą reprezentację, wręczając brązowe medale. Obu reprezentacjom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach sportowych.

BRĄZOWE MEDALISTKI
MISTRZOSTW WEJHEROWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH IGRZYSK DZIECI

28 października zostały przeprowadzone po raz pierwszy w nowym roku szkolnym zawody sportowe. Jak co roku pierwszą dyscypliną otwierającą sportowy rok szkolny były sztafetowe biegi przełajowe. Miło jest nam poinformować, że reprezentacja dziewcząt z klas V-VI wywalczyła III miejsce. Opiekunem naszych brązowych medalistek była pani Magda Człapińska. Reprezentacja: Martyna Brzeska, Dominika Rompca, Anastazja Ceszke, Amelia Bieńkowska, Weronika Krauze, Olimpia Łebkowska, Julia Ziętara, Karolina Gosz, Nikola Stachewicz, Karolina Krystyniak.

2016/2017

III miejsce drużyny ,,Walecznej Piątki” w Dwóch Ogniach

21 czerwca w Szkole Podstawowej nr 11 zostały przeprowadzone X Międzyszkolne Zawody Sportowe w ,,Dwa Ognie” klas III o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa. Drużyna pani Magdy Człapińskiej ,,Waleczna Piątka” wywalczyła w turnieju III miejsce. Zawodnicy otrzymali medale oraz piękny puchar dla szkoły. Całej drużynie serdecznie gratulujemy sportowego ducha walki.

ZAKOŃCZENIE SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO

20 czerwca w Zespole Szkół nr 1 w Wejherowie podsumowano sportowy rok szkolny 2016/2017. Prawie 40 laureatów z wejherowskich szkół podstawowych i gimnazjalnych otrzymało podziękowania i gratulacje za wybitne osiągnięcia sportowe w różnych dyscyplinach od m.in. kierownika Wydziału Kutlury, Spraw Społecznych, Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego w Wejherowie Michała Jelińskiego. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły, podopieczne pani Magdy Człapińskiej – Weronika Oryl oraz Anastazja Ceszke, znalazły się wśród grona najlepszych sportowców szkół wejherowskich. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Mini Olimpiada

Dnia 20 czerwca 2017 r. odbyła sią Mini Olimpiady dla klas III i IV SP. Konkurencje sportowe przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego panie Magdalena Człapińska, Eleonora Moska i pan Grzegorz Lisewski. Wszyskie klasy wytypowały po czterech reprezentantów wśród chłopców oraz  po cztery dziewczynki. Każde dziecko wzięło udział w następujących konkurencjach: bieg na 30m, bieg na 200m, skok w dal z miejsca, skok w dal z rozbiegu, rzut piłką lekarską w tył. W pierwszej turze wystartowały klasy trzecie, w drugiej turze klasy czwarte. Nagrody   i dyplomy wręczyła pani wicedyrektor B. Dyszewska. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy osiągnięć sportowych i życzymy dalszych sukcesów!

WYNIKI KLASY  III
- dziewczynki:
I miejesce Martyna Knopik - IIIE
II miejsce Oliwia Wasiakowska - IIIE
II miejsce Martyna Szweda - IIID
III miejsce Natalia Walasiewicz - IIIE
- chłopcy;
I miejsce Michał Pruc - IIIB
II miejsce Oskar Hinc - IIIA
III miejsce Maksymilian Kropidłowski -IIIB

DRUŻYNOWO:
I Miejsce klasa IIIB
II miejsce klasa IIID
III miejsce klasa IIIE
IV miejsce klasa IIIA
V miejsce klasa IIIC

WYNIKI KLASY IV
- dziewczynki:
I miejsce Iga Ulatowska - IVA
I miejsce Karolina Krystyniak - IVA
II miejsce Amelia Hejmowska - IVC
III miejsce Oliwia Cielecka - IVB
- chłopcy:
I miejsce Antoni Kubacki - IVC
II miejsce Bartek Walaszek - IVB
III miejsce Nikodem Kukowski - IVC
III miejsce Jordan Stemplewski - IVB

DRUŻYNOWO:
I miejsce klasa IVB
II miejsce klasa IVA
III miejsce klasa IVC

Wicemistrzynie Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

17 maja na stadionie MOSiR-u w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym. Podopieczne pani Magdy w składzie: Zuzia Kwidzińska, Weronika Oryl, Julia Wasiakowska, Wiktoria Rietz, Anastazja Ceszke oraz Amelia Bieńkowska na zakończenie sportowych zmagań zaprezentowały się rewelacyjnie – zajmując wysokie II miejsce, ulegając jedynie drużynie z Luzina. Serdecznie gratulujemy srebrnym medalistkom wspaniałej postawy sportowej!!!

OSKAR ŁEBKOWSKI - MISTRZEM POWIATU W PCHNIĘCIU KULĄ

15  maja   na   Stadionie    Lekkoatletycznym w  Cetniewie   odbyła  się  Powiatowa    Gimnazjada  w Indywidualnej Lekkiej Atletyce. Nasi lekkoatleci, przedostatni raz mogli wykazać się swoimi umiejętnościami. Bezkonkurencyjny w swojej koronnej dyscyplinie- pchnięciu kulą, okazał się Oskar   Łebkowski,    zdobywając   tytuł  Mistrza  Powiatu,  Oskar wywalczył również III miejsce w rzucie dyskiem. Serdeczne gratulacje dla Oskara oraz opiekuna- pana Grzegorza Lisewskiego.

MIEJSKA GIMNAZJADA W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

11 maja na stadionie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wejherowie odbyła się Miejska Gimnazjada w Indywidualnej Lekkiej Atletyce. Nasi uczniowie pod opieką pana Grzegorza Lisewskiego oraz pani Magdy Człapińskiej godnie reprezentowali naszą szkołę, uzyskując wysokie miejsca na podium.
Oto medaliści tegorocznej Gimnazjady w Indywidualnej Lekkiej Atletyce:
Krystyniak Karol – III miejsce w biegu na 1000m oraz I miejsce w sztafecie 4x100m,
Domarus Michał – I miejsce w biegu na 600, I miejsce w sztafecie 4x 100m,
Aranowski Szymon – II miejsce w biegu na 600m, II miejsce w pchnięciu kulą, I miejsce  w sztafecie 4x100m,
Łebkowski Oskar – I miejsce w sztafecie 4x100m, I miejsce w pchnięciu kulą, I miejsce w  skoku w dal,
Rychter Michał – III miejece w pchnięciu kulą, I miejsce w sztafecie 4x100m,
Weronika Niewińska – I miejsce w pchnięciu kulą, III miejsce w sztafecie 4x100m,
Kinga Szymichowska – III miejsce w skoku w dal,  III miejsce w sztafecie 4x100m,
Kaja Skowronek - III miejsce w sztafecie 4x100m,
Kasia Jóźwik – II miejsce w skoku w dal, III miejsce w sztafecie 4x100m.
Wszystkim uczestnikom Miejskiej Gimnazjady serdecznie gratulujemy, a medalistom życzymy powodzenia na Powiatowej Gimnazjadzie.

Mistrzynie Wejherowa w Czwórboju Lekkoatletycznym

10 maja w Zespole Szkół Nr 1 odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym. Mimo niesprzyjającej pogody udało się rozegrać zawody, jednak część konkurencji trzeba było rozegrać w hali sportowej. W zawodach brały reprezentacje Szkół Podstawowych z Wejherowa (6 dziewcząt i 6 chłopców z każdej szkoły). Każdy uczestnik startował w 4 konkurencjach tj. bieg na 60m., skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na dystansie 600 metrów – dziewczęta, 1000 metrów – chłopcy). Naszą szkołę reprezentowała tylko drużyna dziewcząt, która spisała się rewelacyjnie, zajmując I miejsce. Teraz nasze złote medalistki  będą  reprezentowały  miasto  Wejherowo,  ale  przede  wszystkim   naszą   szkołę  w zawodach powiatowych, które odbędą się 17 maja w Rumi. Serdecznie gratulujemy oraz
życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Skład reprezentacji: Kwidzińska Zuzia, Oryl Weronika, Wasiakowska Julia, Rietz Wiktoria, Ceszke Anastazja oraz Amelia Bieńkowska. Opiekunem dziewcząt była pani Magda Człapińska.

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Biegach Przełajowych

25 kwietnia na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Człuchowie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Podopieczne pani Magdy – Anastazja Ceszke oraz Weronika Oryl uplasowały się na bardzo wysoko w klasyfikacji ogólnej. Mimo iż nie zajęły miejsca na podium, to przy takiej rywalizacji, gdzie w każdej kategorii startowało ok. 160 zawodniczek, zajęcie miejsca 15 przez Weronikę oraz miejsca16 przez Anastazję, uważamy za duży sukces. Brawo dziewczyny!!!

Brązowe Medalistki Mistrzostw Wejherowa w Mini Piłce Nożnej

10 kwietnia w Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej dziewcząt. Uczennice naszej szkoły wywalczyły III miejsce. Rywalizacja była bardzo  wyrównana, drużyna pani  Magdy już  nie  jeden raz  pokazała, że walczy się do końca. W trakcie całego turnieju nie przegrały ani jednego meczu, wszystkie rozegrane przez nie spotkania zakończyły się remisem. Brawo dziewczyny!!!
Skład naszych reprezentantek: Wasiakowska Julia, Rietz Wiktoria, Rompca Dominika, Stobba Klaudia, Ceszke Anastazja, Oryl Weronika, Trojanowska Wiktoria, Okulska Kinga, Kwidzińska Zuzia, Szymańska Wiktoria, Młodzińska Magda.

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych

5 kwietnia na Stadionie MOSiR – u w Redzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. Do zawodów przystąpiło 16 szkół z powiatu wejherowskiego. W każdej kategorii startowało ok. 100 zawodniczek. Podopieczne pani Magdy spisały się medal, a nawet na 3 medale.  Indywidualnie  w  młodszej kategorii  wiekowej  I miejsce zajęła Anastazja Ceszke, w starszej kategorii wiekowej II miejsce zajęła Weronika Oryl, tuż za podium na miejscu IV uplasowała się Magdalena Młodzińska, natomiast drużynowo nasze dziewczęta zajęły 3 miejsce – zdobywając dla szkoły piękną statuetkę. Skład reprezentacji przedstawia się następująco: Weronika Oryl, Magdalena Młodzińska, Amelia Bieńkowska, Julia Wasiakowska, Wiktoria Rietz, Zuzia Kwidzińska, Anastazja Ceszke, Weronika Krauze, Natalia Wittbrodt, Karolina Krystyniak, Amelia  Gorzelak, Oliwia Tokarska. Serdecznie gratulujemy  całej  drużynie  a za Anastazję i Weronikę będziemy trzymać kciuki 25 kwietnia kiedy to będą reprezentować nie tylko naszą szkołę, ale też powiat wejherowski w Wojewódzkich Mistrzostwach w Biegach Przełajowych w Człuchowie.

Drużynowe biegi sztafetowe

23 marca odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych. Zawody zostały przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych dla dziewcząt i chłopców: 2004- 2005 oraz 2006 i młodsi. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie w obu kategoriach. Podopieczne pani Magdy w obu kategoriach zajęły II miejsce drużynowo, również chłopcy młodszej kategorii pod opieką pana Grzegorza zajęli II miejsce. Indywidualnie awans na zawody powiatowe udało się wywalczyć Anastazji Ceszke – II miejsce, Weronice Oryl – II miejsce oraz Magdalenie Młodzińskiej – III miejsce. Tuż za podium na miejscu IV uplasowali się Julia Wasiakowska oraz Bartek Walaszek. Wszystkim serdecznie gratulujemy bardzo dobrych wyników, natomiast dziewczętom życzymy powodzenia na Mistrzostwach Powiatu, które odbędą się 5 kwietnia w Redzie.
Wicemistrzynie Wejherowa (2006 i młodsze): Anastazja Ceszke, Agata Żbikowska, Natalia Wittbrodt, Oliwia Tokarska, Amelia Gorzelak, Karolina Krystyniak
Wicemistrzynie Wejherowa (2004- 2005): Weronika Oryl, Magdalena Młodzińska, Julia Wasiakowska, Amelia Bieńkowska, Zuzia Kwidzińska, Dominika Rompca
Wicemistrzowie Wejherowa (2006 i młodsi): Bartosz Walaszek, Joachim Plotzke, Nikolas Ladowski, Mateusz Bochentin, Paweł Jacewicz, Artur Woronowicz

Wicemistrzostwo Wejherowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt

16 marca w Hali Sportowej w Zespole Szkół Nr 1 odbyły się Mistrzostwa Wejherowa w Piłce Siatkowej  Szkół  Gimnazjalnych.  Naszą szkołę reprezentowała zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców. Dziewczęta po zaciętym secie w tie – breaku ostatecznie wywalczyły wysokie II miejsce, drużyna chłopców uplasowała się tuż za podium. Skład reprezentacji dziewcząt: Weronika Niewińska, Sara Mroske, Wiktoria Kunikowska, Nikola Labuda, Inga Kwidzińska, Sandra Rewa, Justyna Puppel, Hania Przybysz, Kinga Szimichowska, Julia Węsierska. Opiekunem srebrnych medalistek była pani Magda Człapińska. Wicemistrzyniom Wejherowa serdecznie gratulujemy.

Brązowe Medalistki Mistrzostw Wejherowa w Minikoszykówce

14 marca w Zespole Szkół nr3 zostały rozegrane Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce dziewcząt. Podopieczne pani Magdy w całym turnieju uległy jedynie zawodniczkom z SP8 oraz SP6, jednak zwycięstwo nad drużyną z SP11 dało nam szansę, aby w ostatnim meczu zmierzyć się z drużyną z SP9 i zagrać o III miejsce. W decydującym meczu dziewczęta pokazały prawdziwego ducha walki, wygrywając, zapewniły sobie III miejsce.

BRAWO DZIEWCZYNY!!!

Skład naszej reprezentacji przedstawia się następująco: Julia Wasiakowska, Dominika Rompca, Wiktoria Rietz, Martyna Brzeska, Weronika Oryl, Ola Sabisz, Wiktoria Trojanowska, Nikola Wróbel, Kinga Okulska, Magda Młodzińska, Julia Cholka, Wiktoria Szymańska.

Powiatowe mistrzostwa w halowej lekkiej atletyce dla klas IV

9 marca w Zespole Szkół nr 1 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Lekkiej Atletyce dla klas IV (rocznik 2006 i młodszy). Z roku na rok zainteresowanie zawodami jest coraz większe. W tym roku do zawodów przystąpiło ponad 200 młodych lekkoatletów. Do każdej konkurencji przystąpiło ponad 30 zawodników. Miło jest nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, Joachim Plotzke został Mistrzem Powiatu w biegu na 30 m. Wysokie V miejsce zajęła również  Anastazja Ceszke w skoku w dal z miejsca oraz Franciszek Włodarczyk zajął miejsce VII. Bardzo dobrze spisały się nasze sztafety 4x100m. Do tej konkurencji przystąpiło aż 17 drużyn, nasi chłopcy zajęli miejsce IV, a dziewczynki miejsce VI. Po skończonych zawodach na każdego zawodnika czekał słodki poczęstunek. Wszystkim naszym młodym lekkoatletom gratulujemy godnego reprezentowania szkoły.

I miejsce w minisiatkówce dziewcząt

10 lutego hali sportowej Zespołu Szkół nr1 w Wejherowie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce. Reprezentacja dziewcząt pod opieką pani Magdy wywalczyła mistrzostwo Wejherowa oraz awans na mistrzostwa powiatu. A o to skład naszych złotych medalistek: Zuzanna Kwidzińska, Martyna Brzeska, Wiktoria Rietz, Dominika Rompca, Julia Wasiakowska, Klaudia Stobba, Ola Sabisz, Wiktoria Trojanowska oraz Kinga Okulska. BRAWO DZIEWCZYNY!!!

Powiatowe mistrzostwa w halowej lekkiej atletyce szkół
podstawowych

8 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół nr1 odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Halowej Lekkiej Atletyce. Miło jest nam poinformować, że Zuzanna Kwidzińska – uczennica klasy VIA została dwukrotną wicemistrzynią powiatu, uzyskując wysokie wyniki w skoku w dal z miejsca oraz w skoku wzwyż, natomiast Magdalena Młodzińska – uczennica klasy VIB zajęła miejsce III w biegu na 600m. Bardzo dobrze spisali się również: Weronika Oryl – IV miejsce w biegu na 600m, Amelia Bieńkowska – V miejsce w skoku w dal z miejsca oraz Nikodem Szreder – V miejsce w biegu na 30 m. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy. Opiekunem naszych lekkoatletów była pani Magda.

III miejsce w minisiatkówce chłopców

7  lutego  z Szkole  Podstawowej nr 9 odbyły się  Igrzyska  Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce
chłopców. Nasza reprezentacja w składzie: Bizewski Mateusz, Gil Wiktor, Grzenkowicz Kacper, Naczk Łukasz, Okonek Piotr,  Pacanowski Szymon, Pałasz Filip, Przybysz Piotr,  Ryżak Maciej
oraz Szreder Nikodem zajęła III miejsce. Brązowym medalistom - podopiecznym pana Pawła serdecznie gratulujemy.

MISTRZOSTWA
WEJHEROWA W HALOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH

21  grudnia na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie zostały rozegrane Mistrzostwa Wejherowa  w halowej lekkiej atletyce. Nasi uczniowie i tym razem nas  nie  zawiedli,  łącznie wywalczyli 12 medali, w tym: 5 złotych; 3 srebrne, 4 brązowe.

A oto medaliści:
Amelia Bieńkowska VB – I miejsce w skoku wzwyż, III miejsce w skoku w dal,
Zuzia Kwidzińska VIA – I miejsce w skoku w dal, II miejsce w skoku wzwyż,
Nikodem Szreder VIC - I miejsce w biegu na 30m, IV miejsce w skoku w dal,
Julia Wasiakowska VIA – III miejsce w rzucie piłką lekarską,
Weronika Oryl VID - II miejsce w biegu na 600m,
Magda Młodzińska VIB – III miejsce w biegu na 600m,
Weronika Niewińska IIIB – I miejsce w pchnięciu kulą,
Wiktoria Kunikowska IIIB – II miejsce w pchnięciu kulą,
Oskar Łebkowski IIB– I miejsce w pchnięciu kulą,
Karol Krystyniak IIA - III miejsce w biegu na 1000m.

Opiekunowie: Magdalena Człapińska, Grzegorz Lisewski.
Poza medalistami awans na ,,powiaty” wywalczyli m.in.: Grabowski Marek VID, Anastazja Ceszke VB, Sara Mroske IIIB, Kinga Okulska VIB, Damian Potrykus VC, Szymon Pacanowski VB, Daria Kiedrowska IIA. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia na Mistrzostwach Powiatu.

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ
HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA WEJHEROWA

14 grudnia z Zespole Szkół nr1 odbył się po raz kolejny Mikołajkowy Turniej  Halowej Piłki  Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa. Drużyna dziewcząt pod opieką pani Magdy wywalczyła III miejsce, natomiast drużyna chłopców prowadzona przez pana Pawła zajęła wysokie II miejsce. Obydwie reprezentacje wywalczyły medale dla drużyny a dla szkoły piękne puchary.

Serdecznie gratulujemy udanego występu oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Skład reprezentacji dziewcząt: Brzeska Martyna, Rompca Dominika, Szymańska Wiktoria, Wasiakowska Julka, Stobba Klaudia, Kwidzińska Zuzia, Sabisz Ola, Rietz Wiktoria, Młodzińska Magda, Okulska Kinga, Motyka Ada.

Skład reprezentacji chłopców: Pacanowski Szymon, Szreder Nikodem, Osowski Oliwier, Hewelt Błażej, Potrykus Damian, Walaszek Bartek, Sułek Adrian, Jancewicz Paweł, Stemplewski Jordan.

Kolejne sukcesy sportowe

      10 listopada nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę w zawodach sportowych. W Szkole Podstawowej nr 9 rozegrane zostały Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Drużyna dziewcząt  w  składzie:  Wiktoria  Rietz,  Weronika  Oryl oraz  Adrianna  Motyka  zajęła  miejsce II.
Serdecznie  gratulujemy  naszym  wicemistrzyniom. Tego samego dnia po południu w Zespole Szkół nr  1 w  Wejherowie   został  rozegrany  Turniej  Niepodległości  o  Puchar  Dyrektora  Szkoły w minisiatkówce dziewcząt. Do turnieju przystąpiło 16 drużyn dwuosobowych ze szkół wejherowskich, naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny:
– drużyna Zuzi Kwidzińskiej oraz Wiktorii Rietz zajęła wysokie III miejsce,
– drużyna Martyny Brzeskiej i Dominiki Rompca zajęła miejsce IV,
– drużyna Klaudii Stobba oraz Oli Sabisz zajęła miejsce VI.
Serdeczne gratulacje za wysokie miejsca oraz godną postawę sportową.

Przemek Mitak oraz Dominik Patelczyk – Mistrzami Wejherowa
 w tenisie stołowym

      3  listopada  w  naszej  szkole została  zorganizowana   Miejska  Gimnazjada   Młodzieży   Szkolnej
w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Reprezentacja chłopców i tym razem nas nie zawiodła, zajmując najwyższe miejsce na podium. Dziewczęta w składzie: Paulina Perdeus oraz Kinga Szimichowska zajęły miejsce IV. Przemkowi i Dominikowi gratulujemy I miejsca oraz życzymy powodzenia na Powiatowej Gimnazjadzie :) Opiekę nad naszymi zawodnikami oraz nad prawidłowym przebiegiem zawodów sprawowali: p. GrzegorzLisewski oraz p. Magda Człapińska.

II miejsce reprezentacji chłopców klas V-VI w unihokeju

        2  listopada  w  Zespole  Szkół  nr  1  w  Wejherowie  odbyły  się  Mistrzostwa  Młodzieży Szkolnej
w unihokeju chłopców. Podopieczni pana Pawała Sobczyńskiego w składzie: Hewelt Błażej, Lesner Marcel, Naczk Łukasz, Okonek Piotr, Ossowski Oliwier, Pacanowski Szymon, Pałasz Filip, Patelczyk Paweł, Ryżak Maciej, Szreder Nikodem – wywalczyli wysokie II miejsce. Serdecznie gratulujemy tytułu: ,,Wicemistrzostwie Wejherowa w unikokeju”.

III miejsce reprezentacji dziewcząt klas VI w unihokeju

        24 października w Zespole Szkół nr 1 odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiło 5 reprezentacji szkół podstawowych z Wejherowa. Podopieczne pani Magdy Człapińskiej w składzie: Julia Wasiakowska, Klaudia Stobba, Dominika Rompca, Wiktoria Rietz, Ola Sabisz, Martyna Brzeska, Wiktoria Trojanowska, Ada Motyka, Nikola Wróbel oraz Julia Cholka, wywalczyły brązowy medal, ulegając jedynie SP6 oraz SP8. Naszym dziewczynom gratulujemy sportowego ducha walki, którego pokazały w meczach oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych. 

Reprezentacja gimnazjum - mistrzami Wejherowa w unihokeju

        19 października w Zespole Szkół nr 1 została rozegrana Miejska Gimnazjada w Unihokeju chłopców. Nasza reprezentacja pod opieką pana Pawła Sobczyńskiego wywalczyła I miejsce. 26 października  nasi   uczniowie  będą  reprezentować   miasto  Wejherowo  w  Powiatowej  Gimnazjadzie
w unihokeju. Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy powtórzenia sukcesu na ,,powiatach”. 

Sztafetowe biegi przełajowe
szkół podstawowych i gimnazjalnych

      6 października 2016r. nasi sportowcy mieli okazję po raz pierwszy w nowym roku szkolnym reprezentować szkołę w zmaganiach sportowych. Mimo niesprzyjającej pogody uczennice klas V-VI wywalczyły, a raczej wybiegały sobie Wicemistrzostwo Wejherowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej zajęła miejsce piąte, natomiast drużyna dziewcząt z Gimnazjum uplasowała się tuż za podium, zajmując czwarte miejsce.

Wicemistrzynie Wejherowa: Oryl Weronika, Brzeska Martyna, Kwidzińska Zuzia, Wasiakowska Julia, Stobba Klaudia, Młodzińska Magda, Rietz Wiktoria, Bieńkowska Amelia, Ceszke Anastazja, Krauze Weronika.

Opiekun: Magda Człapińska 

Najlepszy Sportowiec Szkoły - podsumowanie

        20 czerwca odbył się Apel podsumowujący wyniki konkursu na Najlepszego Sportowca Szkoły oraz Najbardziej Usportowioną Klasę Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie. W konkursie, który trwał przez cały rok szkolny wzięli udział uczniowie klas IV -VI szkoły podstawowej oraz I – III gimnazjum. Uczniowie mogli na bieżąco śledzić punktację zamieszczoną na stronie internetowej szkoły. Ostateczne wyniki nasi sportowcy poznali w dniu Apelu. Zwycięzcom tegorocznego plebiscytu na Najlepszego Sportowca Szkoły pamiątkowe dyplomy, medale oraz puchary wręczyła pani dyrektor Beata Dampc. Tytuł Najlepszego Sportowca Szkoły w Zespole Szkół nr 2 w Wejherowie otrzymał MACIEJ KOSZAŁKA!!! Natomiast Tytuł Najbardziej Usportowionej Klasy przypadł klasie VIA Szkoły Podstawowej oraz IIIB Gimnazjum. 
SERDECZNIE GRATULUJEMY!

2015/2016

MINI OLIPMPIADA LEKKOATLETYCZNA 
DLA KLAS III – IV

          25  maja  na  terenie  naszej  szkoły  obyła  się  po  raz  kolejny  Mini  Olimpiada lekkoatletyczna 
 dla klas III oraz IV. Turniej został przeprowadzony w dwóch turach. W pierwszej turze zmierzyli się ze sobą uczniowie klas III, w drugiej turze  rywalizowały  ze  sobą  klasy  IV.  Każdą  klasę  reprezentowało 8  zawodników,  którzy musieli wystartować w sześciu konkurencjach  lekkoatletycznych: bieg na 30, bieg  na  400m, skok  w dal z miejsca, skok w dal z rozbiegu, rzut  piłką lekarską w tył oraz rzut piłeczką  palantową.  Zawodnicy po podliczeniu punktów zostali  nagrodzeni  zarówno  indywidualnie  jak i drużynowo. Dyplomy i medale zwycięzcom osobiście  wręczała pani dyrektor  Beata  Dampc. Organizatorzy – p. Magda Człapińska oraz p. Grzegorz Lisewski dziękują wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w sportowych zmaganiach oraz uczniom klas gimnazjalnych za pomoc przy organizacji Mini Olimpiady lekkoatletycznej klas III – IV.

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

16 maja w Zespole Szkół nr 1 odbył się Czwórbój Lekkoatletyczny dla Szkół Podstawowych. Dla naszych uczniów były to już ostatnie zawody sportowe tego roku szkolnego. Miłym akcentem tych zawodów było zdobycie III miejsca przez drużynę dziewcząt, nadmienić należy, iż większość drużyny stanowiły dziewczynki z klas V, które będą miały okazję wykazać się swoim talentem sportowym w przyszłym roku szkolnym. Chłopcy uplasowali się na miejscu V. Również w drużynie chłopców większość stanowili uczniowie klas V. Oby dwie drużyny do zawodów przygotowywała p. Magda Człapińska.

Reprezentacja dziewcząt: Węsierska Julia, Łukasik Zuzia, Kwidzińska Zuzia, Rietz Wiktoria, Młodzińska Magda, Wasiakowska Julia.

Reprezentacja chłopców: Brzeski Juliusz, Rychter Michał, Szreder Nikodem, Kowalewski Aleks, Okonek Piotr.

POWIATOWA GIMNAZJADA W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

12 maja na Stadionie Lekkoatletycznym w Cetniewie odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnej Lekkiej Atletyce. Miło jest nam poinformować, że Maciej Koszałka zajął wysokie II miejsce w biegu na 1000m, również na wyróżnienie zasłużył Szymon Krauze, który w biegu na 300m zajął miejsce IV i uplasował się tuż za podium. Wszyscy nasi lekkoatleci startujący w zawodach uplasowali się w pierwszej dziesiątce w swoich konkurencjach. BRAWO!!!
opiekunem zawodników była pani Magda Człapińska.

MIEJSKA GIMNAZJADA W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

9 maja na stadionie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wejherowie odbyła się Miejska Gimnazjada w Indywidualnej Lekkiej Atletyce. Nasi uczniowie pod opieką pana Grzegorza Lisewskiego oraz pani Magdy Człapińskiej godnie reprezentowali naszą szkołę, uzyskując wysokie miejsca na podium.
Oto medaliści tegorocznej Gimnazjady w Indywidualnej Lekkiej Atletyce:

Maciej Koszałka – I miejsce w biegu na 1000m oraz I miejsce w sztafecie 4x100m,
Hubert Koss – I miejsce w biegu na 600, I miejsce w pchnięciu kulą, I miejsce w sztafecie 4x 100m,
Szymon Krauze – III miejsce w biegu na 300m,
Mateusz Szklarski – I miejsce w sztafecie 4x100m,
Weronika Niewińska – I miejsce w pchnięciu kulą, III miejsce w sztafecie 4x100m,
Wiktoria Kunikowska – II miejsce w pchnięciu kulą,
Sara Mroske – III miejsce w pchnięciu kulą,
Weronika Nowak – III miejsce w biegu na 600m, III miejsce w sztafecie 4x100m,
Ewelina Gosz - III miejsce w sztafecie 4x100m,
Kasia Jóźwik - III miejsce w sztafecie 4x100m.

Wszystkim uczestnikom Miejskiej Gimnazjady serdecznie gratulujemy, a medalistom życzymy powodzenia na Powiatowej Gimnazjadzie.

MISTRZOSTWA WEJHEROWA W PIŁCE NOŻNEJ

W dniach 22 oraz 26-28 kwietnia w Zespole Szkół nr3 w Wejherowie zostały rozegrane Mistrzostwa Wejherowa w piłce nożnej szkół gimnazjalnych oraz szkół podstawowych. Do zawodów zgłosiły się następujące szkoły: SP5, SP6, SP8, SP9, SP11 oraz GIM.1, GIM.2, GIM.3, GIM.4, GIM.5. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Drużyna chłopców z gimnazjum zajęła wysokie II miejsce, pozostali nasi reprezentancie mimo że znaleźli się poza podium, to wykazali się niesłychaną wolą walki, determinacją oraz duchem „fair play”.

Skład reprezentacji dziewcząt SP – IV miejsce.

Węsierska Julia, Styn Marta, Sabisz Wiktoria, Krynicka Ola, Kauze Klaudia, Chwaszczyńska Jola, Pacanowska Zuzia, Schodowska Nikola, Szyc Zuzia, Laskowska Maja, Lipińska Wiktoria, Łukasik Zuzia, Magulska Sylwia.
Opiekun: Danuta Freitag

Skład reprezentacji chłopców SP – IV miejsce.
Zakrzewski Maks, Raczko Kamil, Formella Kuba, Głowienka Kuba, Szymikowski Artur, Janus Michał, Osowski Oliwier, Pacanowski Szymon, Szreder Nikodem, Przybysz Piotr, Kowalewski Aleks, Kołodziejski Mateusz.
Opiekun: Paweł Sobczyński

Skład reprezentacji dziewcząt Gimnazjum – V miejsce.
Mroske Sara, Niewińska Weronika, Labuda Nikola, Kwidzińska Inga, Kunikowska Wiktoria, Puppel Justyna, Rewa Sandra, Perdeus Paulina, Przybysz Hania.
Opiekun: Magdalena Człapińska

Skład reprezentacji chłopców Gimnazjum – II miejsce.
Koszałka Maciej, Gowiński Bartek, Koss Hubert, Aranowski Szymon, Kreft Karol, Szpakiewicz Bartek, Bulkowski Aleks, Cirocki Adam, Przybylski Przemek, Krauze Szymon.
Opiekun: Grzegorz Lisewski.

MIEJSKA GIMNAZJADA W PIŁCE SIATKOWEJ

14 kwietnia w Zespole Szkół nr 1 w Wejherowie zostały rozegrane zawody z piłki siatkowej dziewcząt oraz chłopców. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym'”. Drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce, chłopcy uplasowali się na miejscu III. Opiekunami naszych sportowców w trakcie zawodów byli pani Magda Człapińska oraz pan Grzegorz Lisewski.

Skład drużyny dziewcząt: Niewińska Weronika, Mroske Sara, Kwidzińska Inga, Kunikowska Wiktoria, Magrian Nikola, Kmieciak Weronika, Puppel Justyna, Rewa Sandra.

Skład drużyny chłopców: Koss Hubert, Koszałka Maciej, Gowiński Bartek, Kreft Karol, Bulkowski Aleks, Doering Bartek, Krause Szymon, Lis Patryk, Aranowski Szymon, Grzelak Piotr.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Kolejny sukces Macieja Koszałki. Tym razem podopieczny pana Grzegorza Lisewskiego zajął wysokie III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły 15 kwietnia w Człuchowie.
GRATULACJE!!!

MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

7 kwietnia podopieczny pana Grzegorza Lisewskiego, uczeń klasy IIIC gimnazjum - Maciej Koszałka zajął I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych, które rozegrane zostały w Redzie. Serdecznie gratulujemy Mistrzowi Powiatu i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

22 marca odbyły się indywidualne biegi przełajowe na szczeblu miejskim. W tym roku tytuł Mistrza Powiatu wywalczył uczeń klasy IIIC – Maciej Koszałka, który okazał się bezkonkurencyjny. Brawo Maciej!!! Awans na powiaty wywalczyli również, Bartosz Doering, który uplasował się na miejscu IV oraz Weronika Oryl, która zajęła miejsce V. Na wyróżnienie zasługują również Magdalena Młodzińska, Marek Grabowski oraz Kasia Jóźwik – są to zawodnicy, którzy znaleźli się w pierwszej dziesiątce biegaczy szkół podstawowych oraz gimnazjalnych w Wejherowie. Opiekunami naszych reprezentantów byli: p. Magda Człapińska oraz p. Grzegorz Lisewski.

WICEMISTRZOWIE POWIATU WEJHEROWSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ!!!


W dniach 7-8 marca w Samorządowym Gimnazjum w Bolszewie odbyły się powiatowe zawody w piłkę ręczną chłopców. Drużyna pana Grzegorza Lisewskiego, po dwóch dniach sportowych zmagań zajęła wysokie II miejsce, chociaż do I zabrakło naprawdę niewiele, ale i tak jesteśmy dumni z naszych szczypiornistów. Serdecznie gratulujemy świetnego występu i życzymy kolejnych sukcesów sportowych, zarówno zawodnikom jak i trenerowi!
Skład drużyny:
Aranowski Szymon, Bulkowski Aleks, Doering Bartek, Gowiński Bartek, Koss Hubert, Koszałka Maciej, Krause Kacper, Krauze Szymon, Kreft Karol, Lis Patryk, Łebkowski Oskar, Mitak Przemysław, Szklarski Mateusz.

MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE KLAS III – IV SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

7 marca w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr1 odbyły się Halowe Zawody Lekkoatletyczne dla klas III – IV Szkół Podstawowych Powiatu Wejherowskiego. W tym roku frekwencja przerosła nawet najśmielsze oczekiwania organizatorów, dzięki czemu rywalizacja przebiegała na wysokim poziomie, była bardzo zacięta, ale prowadzona w sportowym duchu fair play. Nasi najmłodsi lekkoatleci, pod opieką p. Magdy Człapińskiej godnie reprezentowali naszą szkołę, zajmując wysokie miejsca. W każdej konkurencji startowało wielu zawodników, dlatego miejsce w pierwszej 10, było wysokim osiągnięciem. Na szczególne wyróżnienie zasługują następujące osoby:
BIEŃKOWSKA AMELIA III miejsce w skoku w dal z miejsca oraz III miejsce w skoku wzwyż.
SZREDER NIKODEM IV miejsce w skoku w dal z miejsca, V miejsce w biegu na 600m, V miejsce w sztafecie 4x100m.
DOMARUS BARTŁOMIEJ - V miejsce w skoku w dal z miejsca.
PAŁASZ FILIP - V miejsce w sztafecie 4x100m, VII miejsce w rzucie piłką lekarską w tył.
PACANOWSKI SZYMON V miejsce w sztafecie 4x100m.
PLOTZKI JOACHIM - V miejsce w sztafecie 4x100m.

Miejska Gimnazjada w Piłce Ręcznej 

4 lutego w Zespole Szkół nr 1 w Wejherowie odbyła się Miejska Gimnazjada w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że reprezentacja chłopców w pięknym stylu pokonała swoich rywali, zajmując I miejsce, a tym samym uzyskując tytuł Mistrza Wejherowa w Piłce Ręcznej. Po feriach nasi chłopcy, będą reprezentować zarówno szkołę jak i miasto w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłkę Ręczną. Oczywiście już TRZYMAMY KCIUKI!!!
Dziewczęta w swoich rozgrywkach zajęły miejsce IV, tuż za podium.

Reprezentacja dziewcząt: Mroske Sara, Niewińska Weronika, Labuda Nikola, Kwidzińska Inga, Kunikowska Wiktoria, Puppel Justyna, Rewa Sandra, Waldowska Ola, Kwidzińska Natalia, Tokarska Nikola, Magrian Nikola, Perdeus Paulina, Przybysz Hania, Parchem Paula.
Opiekun: Magdalena Człapińska.

Reprezentacja chłopców: Koss Hubert, Kreft Karol, Doering Bartek, Szklarski Mateusz, Bulkowski Aleks, Gowiński Bartek, Koszałka Maciej, Aranowski Szymon, Łebkowski Oskar, Krause Kacper,
Lis Patryk, Krauze Szymon.
Opiekun: Grzegorz Lisewski. 

MINI PIŁKA SIATKOWA

W dniach 27-28 stycznia odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Nasze dziewczęta powtórzyły swój sukces z piłki ręcznej zdobywając wysokie
II miejsce, chłopcy również zajęli miejsce na podium, zajmując III miejsce.
BRAWO!!!

Skład drużyny dziewcząt: Pacanowska Zuzia, Węsierska Julka, Krause Klaudia, Laskowska Maja, Sułek Oliwia, Wasiakowska Julka, Kwidzińska Zuzia, Chwarszczyńska Jola, Szyc Zuzia, Łukasik Zuzia, Opielewicz Luiza, Sabisz Ola.
Opiekun: Danuta Freitag

Skład drużyny chłopców: Korzeniowski Dawid, Formella Jakub, Szymikowski Artur, Oryl Konrad, Brzeski Juliusz, Zakrzewski Maks, Raczko Kamil, Dąbrowski Bartek, Richter Michał.
Opiekun: Paweł Sobczyński.

MINI PIŁKA RĘCZNA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 2016

W dniach 20 - 21 stycznia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Nasze reprezentantki z klas szóstych, pod opieką pani Danuty Freitag zajęły II miejsce. Gratulacje dla wicemistrzyń. Natomiast chłopcy z klas IV – VI wywalczyli miejsce III, opiekunem młodych szczypiornistów był pan Paweł Sobczyński. Serdecznie gratulujemy udanego występu oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Skład drużyny dziewcząt: Węsierska Julia, Styn Marta, Łukasik Zuzia, Chwaszczyńska Jola, Laskowska Maja, Pacanowska Zuzia, Schodowska Nikola, Sabisz Wiktoria, Gliniecka Amelia, Krause Klaudia, Krynicka Ola, Szyc Zuzia, Lipińska Wiktoria.

Skład drużyny chłopców: Szreder Nikodem, Kowalewski Aleks, Kołodziejski Mateusz, Dąbrowski Bartek, Gołas Karol, Oryl Konrad, Brzeski Juliusz, Raczko Kamil, Zakrzewski Maks, Żbikowski Maciej. 

MISTRZOSTWA POWIATU WEJHEROWSKIEGO
W HALOWEJ LEKKOATLETYCE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

20.01.2016r. w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Halowej Lekkoatletyce Szkół Gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała szóstka zawodników. Miło jest nam poinformować, że uczeń klasy IIIC, Maciej Koszałka został Mistrzem Powiatu w biegu na 1000m. Pozostałym zawodnikom życzymy, aby w przyszłym roku udało im się powtórzyć sukces swojego kolegi. A Maćkowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy miejsca na najwyższym podium. Opiekę nad naszymi sportowcami w czasie zawodów, sprawowała p. Magda Człapińska.

Lekkoatletyka Halowa 2015

17 grudnia 2015r. w hali sportowej w Zespole Szkół nr 1 odbyły się Mistrzostwa Wejherowa w Halowej Lekkoatletyce Szkół Podstawowych oraz Gimnazjalnych. Naszą szkołę, pod opieką p. Grzegorza Lisewskiego oraz p. Magdy Człapińskiej reprezentowali uczniowie klas V – VI SP oraz I – III Gim. Wśród nich znalazły się osoby, które wywalczyły awans na Mistrzostwa Powiatu:
1. Oskar Łebkowski – I miejsce w pchnięciu kulą,
2 . Szymon Aranowski - II miejsce w pchnięciu kulą,
3. Wiktoria Kunikowska - II miejsce w pchnięciu kulą,
4. Mroske Sara - III miejsce w pchnięciu kulą,
5. Koszałka Maciej - I miejsce w biegu na 1000m,
6. Niewińska Weronika –II miejsce w skoku wzwyż,
7. Gosz Ewelina – V miejsce w biegu na 30m,
8. Węsierska Julia – I miejsce w pchnięciu piłką lekarską,
9. Kowalewski Aleks – V miejsce w skoku w dal z miejsca.
SERDECZNIE GRATULUJEMY!!! ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!

Mikołajkowy Turniej 2015

W dniach 10 oraz 15 grudnia 2015r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie odbył się corocznie organizowany Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa. Naszą szkołę godnie reprezentowali zarówno uczniowie Szkoły Podstawowej jak i Gimnazjum. Serdecznie gratulujemy drużynie chłopców z gimnazjum, którzy wywalczyli dla szkoły piękny puchar.
Oto ostateczne wyniki sportowych zmagań:
SP dziewczęta – IV m-ce,
SP chłopcy – IV m-ce,
Gim. dziewczęta – V m-ce,
Gim. chłopcy – III m-ce.
Składy drużyn:
SP dziewczęta: Węsierska Julka, Łukasik Zuzia, Krynicka Ola, Sabisz Wiktoria, Krause Klaudia, Styn Marta, Chwarszczyńska Jola, Pacanowska Zuzia, Laskowska Maja, Oliwa Julia, Schodowska Nikola, Szyc Zuzia.
OPIEKUN: DANUTA FREITAG
SP chłopcy: Szymikowski Artur, Formella Jakub, Głowienka Jakub, Zakrzewski Maksymilian, Przybysz Piotr, Raczko Kamil, Pacanowski Szymon, Pałasz Filip, Janus Michał, Osowski Oliwier.
OPIEKUN: PAWEŁ SOBCZYŃSKI
GIMNAZJUM dziewczęta: Niewińska Weronika, Kunikowska Wiktoria, Mroske Sara, Labuda Nikola, Kwidzińska Inga, Gosz Ewelina, Puppel Justyna, Przybysz Hania, Parchem Paula.
OPIEKUN: MAGDALENA CZŁAPŃSKA
GIMNAZJUM chłopcy: Koszałka Maciej, Gowiński Bartek, Krauze Szymon, Cirocki Adam, Przybylski Przemek, Kreft Karol, Koss Hubert, Aranowski Szymon, Krause Kacper, Szklarski Mateusz.
OPIEKUN: GRZEGORZ LISEWSKI 

Miejska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej  w tenisie stołowym

19 listopada, nasza szkoła była gospodarzem Miejskiej Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt oraz chłopców. Miło jest nam poinformować, że drużyna chłopców w składzie: Mitak Przemek, Pawelczyk Piotr oraz Patelczyk Dominik – zajęli miejsce I, natomiast dziewczęta w składzie: Krampikowska Ola, Skowronek Kaja, Perdeus Paulina – zajęły miejsce IV

Opiekę nad naszymi zawodnikami oraz nad prawidłowym przebiegiem zawodów sprawowali:
p. Grzegorz Lisewski oraz p. Magda Człapińska. 
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy chłopcom miejsca na najwyższym podium oraz życzymy powodzenia na Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. 

Miejska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców

9 listopada w Zespole Szkół nr1 w Wejherowie odbyła się Miejska Gimnazjada w unihokeju chłopców. Miło jest nam poinformować, że nasi uczniowie, pod opieką pana Grzegorza Lisewskiego - wywalczyli II miejsce. Serdecznie gratulujemy. 

Skład drużyny: Koszałka Maciej, Mitak Przemek, Aranowski Szymon, Karol Kreft, Piotr Grzelak, Domarus Michał, Krause Kacper, Przybylski Przemek, Dzienisz Michał, Krauze Szymon. 

Miejska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt

3 listopada 2015r. w Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie odbyła się Miejska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt. W tym roku do rywalizacji o Mistrzostwo Miasta Wejherowa przystąpiło 5 szkół. Nasze zawodniczki mimo, że wykazały się pełnym zaangażowaniem w czasie gry, ostatecznie zajęły miejsce V.
Jednak dziewczyny obiecały, że za rok będzie lepiej i tego się trzymajmy :) . I miejsce wywalczyły zawodniczki z gimnazjum nr 3. 

Skład drużyny: Weronika Niewińska, Mroske Sara, Kunikowska Wiktoria, Labuda Nikola, Kwidzińska Inga, Rewa Sandra, Puppel Justyna.

Opiekun: Magdalena Człapińska. 

Miejskie Igrzyska Młodzieży szkolnej w unihokeju chłopców

27 października 2015r. w Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców. Nasi uczniowie mimo zaciętej, ale bardzo wyrównanej rywalizacji – zajęli V miejsce.

Skład reprezentacji: Zakrzewski Maksymilian, Szreder Nikodem, Kołodziejski Mateusz, Raczko Kamil, Naczk Łukasz, Formella Oskar, Kowalewski Aleks, Żbikowski Maciej, Osowski Oliwier. 

Opiekun: p. Mateusz Ciepłowski. 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

     Z nowym rokiem szkolnym, nasi uczniowie pod opieką p. Magdy Człapińskiej, p. Grzegorza Lisewskiego oraz p. Pawła Sobczyńskiego - rozpoczęli sportowe zmagania. W dniach 29 oraz 30 września naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klas V-VI SP oraz I-III Gimnazjum w sztafetowych biegach przełajowych na szczeblu miejskim. Wszystkim uczniom gratulujemy sportowego ducha walki, oraz życzymy kolejnych sukcesów… zarówno tych małych, jak i tych większych :)

Skład reprezentacji dziewcząt SP – miejsce IV
Łukasik Zuzia, Węsierska Julka, Brzeska Martyna, Szymańska Wiktoria, Oryl Weronika, Kwidzińska Zuzia, Młodzńska Magda, Płotka Józefina, Rietz Wiktoria, Wasiakowska Julka, Rompca Dominika.

Skład reprezentacji dziewcząt Gimnazjum – miejsce IV
Labuda Nikola, Mroske Sara, Gosz Ewelina, Puppel Justyna, Perdeus Paulina, Szewczuk Julia, Szewczyk Wiktoria, Waldowska Ola, Megger Monika, Magrian Nikola, Nowak Weronika.
 
Skład reprezentacji chłopców SP – miejsce III
Szreder Nikodem, Kohnert Patryk, Domarus Bartek, Okonek Piotr, Przybysz Piotr, Cielecki Maciej, Janus Michał, Szymikowski Artur, Dąbrowski Bartek, Ryżak Maciej, Ciechanowski Juliusz, Cirocki Jakub.

Skład reprezentacji chłopców Gimnazjum – miejsce II
Gowiński Bartek, Koszałka Maciej, Krause Szymon, Koss Hubert, Grzelak Piotr, Cirocki Adam, Domarus Michał, Doering Bartek, Szklarski Mateusz, Bonia Paweł, Bulczak Damian, Dawidowski Dawid.

Rok szkolny 2014/2015


Kolejny sukces Kacpra!!! 

W dniach 19-21 czerwca 2015 r. na stadionie AZS w Łodzi odbył się Finał Ogólnopolski XXI edycji „Czwartków Lekkoatletycznych”. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, Kacper Tomczak, podopieczny p. Grzegorza Lisewskiego, wywalczył trzecie miejsce w biegu na 1000m. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Kacprowi udanego występu i życzymy kolejnych sukcesów sportowych. 

SPORTOWY TYDZIEŃ TRZECIOKLASISTÓW

15 czerwca w naszej szkole odbył się SPORTOWY DZIEŃ TRZECIOKLASISTÓW. Uczniowie po uroczystym rozpoczęciu przez panią dyrektor Beatę Dampc i wspólnej rozgrzewce przystąpili do rywalizacji. W ramach Sportowego Dnia Trzecioklasistów przygotowaliśmy szereg niezwykle emocjonujących konkurencji. Korzystając z pięknej pogody, postanowiliśmy dać upust niesamowitej energii, jaką emanują nasi najmłodsi sportowcy. Mimo zaciętej rywalizacji udało się wyłonić zwycięzców, których na koniec osobiście udekorowała i nagrodziła Pani Dyrektor.

Oto wyniki potyczek Sportowego Dnia Trzecioklasistów:

I MIEJSCE – klasa IIIB

II MIEJSCE – klasa IIID

III MIEJSCE – klasa IIIA

IV MIEJSCE – klasa IIIC

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA
W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

27 maja na stadionie 650–lecia w Słupsku, odbył się Finał XVI Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży
w Lekkiej Atletyce. Miło nam poinformować, że Kacper Łysk zdobył swój wymarzony, złoty medal. Kacprowi serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

POWIATOWA GIMNAZJADA
W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

21 maja na Stadionie Lekkoatletycznym w Cetniewie odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnej Lekkiej Atletyce. Nasi lekkoatleci, przedostatni raz mogli wykazać się swoimi umiejętnościami. Bezkonkurencyjny w swojej koronnej dyscyplinie – pchnięciu kulą, okazał się Kacper Łysk, zdobywając tytuł Mistrza Powiatu. Bartosz Gowiński zajął II miejsce w biegu na 1000m. Kacprowi życzymy zdobycia wymarzonego, złotego medalu podczas Wojewódzkiej Gimnazjady Lekkoatletycznej, która odbędzie się 27 maja w Słupsku.Opiekunem naszych reprezentantów była p. Magda Człapińska

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM 

15 maja na stadionie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym. Do zawodów przystąpiło 6 Szkół Podstawowych z Wejherowa. Zawodnicy o miejsce na podium rywalizowali drużynowo.
Nasze dziewczęta po zaciętej rywalizacji zajęły ostatecznie V miejsce, natomiast chłopcy wywalczyli miejsce III.

Skład reprezentacji dziewcząt: Parchem Paula, Przybysz Hania, Perdeus Paulina, Kiedrowska Daria, Okonek Julia, Węsięrska Julia.

Skład reprezentacji chłopców: Tomczak Kacper, Kiedrowski Mateusz, Patelczyk Dominik, Łebkowski Oskar, Krystyniak Karol, Łukasik Dawid.

Opiekun: M. Człapińska.

MISTRZOSTWA WEJHEROWA
W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORAZ GIMNAZJUM

W dniach 6-7.05 oraz 12-12.05 w Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Wejherowa
w piłce nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych oraz gimnazjum. Wszystkie mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Organizatorzy oprócz doskonałej pogody zadbali również o to, aby zawody zostały rozegrane w sportowej atmosferze z zachowaniem zasad „Fair play”.

DZIEWCZĘTA - SZKOŁA PODSTAWOWA – IV MIEJSCE
Skład drużyny: Parchem Paula, Przybysz Hania, Perdus Paulina, Okonek Julia, Kiedrowska Daria, Ćwik Kasia, Skowronek Kaja, Węsierska Julia, Łukasik Zuzia.

DZIEWCZĘTA - GIMNAZJUM – III MIEJSCE
Skład drużyny: Wodzińska Marta, Lamkowska Oliwia, Wlazło Klaudia, Mroske Sara, Niewińska Weronika, Kunikowska Wiktoria, Kwidzińska Inga, Labuda Nikola.

Opiekun: M. Człapińska.

CHŁOPCY – SZKOŁA PODSTAWOWA – III MIEJSCE
Skład drużyny: Tomczak Kacper, Łukasik Dawid, Szpakiewicz Bartek, Pawelczyk Dominik, Kiedrowski Mateusz, Kierznikiewicz Kuba, Krystyniak Karol, Zakrzewski Maks, Łebkowski Oskar.

CHŁOPCY – GIMNAZJUM – IV MIEJSCE
Skład drużyny: Koszałka Maciej, Gowiński Bartek, Koss Hubert, Kreft Karol, Dzienisz Michał, Cirocki Adam, Rigga Oskar, Przybylski Przemek, Mitak Bartek, Łysk Kacper.

Opiekun: G. Lisewski.

MIEJSKA GIMNAZJADA
W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

5 maja na stadionie Ośrodka Szkolno –Wychowawczego w Wejherowie odbyła się Miejska Gimnazjada w indywidualnej lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców. Nasi lekkoatleci i tym razem naprawdę mają się czym pochwalić. Wszyscy uczniowie startujący na zawodach uzyskali awans na Powiatową Gimnazjadę, która odbędzie się w Cetniewie i będą reprezentować miasto Wejherowo.
Serdecznie gratulujemy udanego występu.

1. Mroske Sara – II m-ce w pchnięciu kulą, I m-ce w sztafecie 4x100m,
2. Kwidzińska Inga – I m-ce w sztafecie 4x100m,
3. Niewińska Weronika - III m-ce w skoku w dal, III m-ce w biegu na 300m, I m-ce w sztafecie 4x100m
4. Wlazło Klaudia – I m-ce w pchnięciu kulą, I m-ce w sztafecie 4x100m,
5. Wodzińska Marta - III m-ce w pchnięciu kulą,
6. Łysk Kacper - I m-ce w pchnięciu kulą,
7. Gowiński Bartosz - I m-ce w biegu na 1000m, I m-ce w sztafecie 4x100m,
8. Koszałka Maciej – II m-ce w biegu na 600m, I m-ce w sztafecie 4x100m,
9. Bonia Paweł - I m-ce w sztafecie 4x100m,
10. Dawid Dawidowski - I m-ce w sztafecie 4x100m.

Opiekun: p.Magda Człapińska

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 Kolejny sukces Kacpra Tomczaka – I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych, tym razem na szczeblu wojewódzkim. BRAWO KACPER! Gratulujemy również Bartkowi Gowińskiemu, który swój bieg ukończył na miejscu VII. Zawody odbyły się 17 kwietnia w Gdyni, a opiekunem naszych lekkoatletów był p. Grzegorz Lisewski.

MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Serdecznie gratulujemy Bartoszowi Gowińskiemu z klasy IIC Gim. oraz Kacprowi Tomczakowi z klasy VIB S.P. za zdobycie Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych, które odbyły się
9 kwietnia w Rumi. Opiekunem naszych złotych medalistów był p. Grzegorz Lisewski. Bartkowi oraz Kacprowi życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich.

MISTRZOSTWA WEJHEROWA
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORAZ GIMNAZJALNYCH

26 marca podczas Mistrzostw Wejherowa w indywidualnych biegach przełajowych, nasi lekkoatleci zarówno z S.P. jak i Gimnazjum odnieśli kolejne sukcesy uzyskując awans na zawody powiatowe.

Szkoła Podstawowa:
Daria Kiedrowska - II miejsce
Kacper Tomczak - I miejsce

Gimnazjum:
Paulina Tokarska - IV miejsce
Bartosz Gowiński - I miejsce
Maciej Koszałka - III miejsce
Hubert Koss - V miejsce

Podopiecznym p. Magdy Człapińskiej oraz p. Grzegorza Lisewskiego serdecznie gratulujemy
oraz życzymy powodzenia 8 kwietnia.

HALOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE
DLA KLAS III-IV SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
POWIATU WEJHEROWSKIEGO

25 marca, po raz pierwszy nasi młodzi lekkoatleci mięli okazję wziąć udział w tego rodzaju zawodach, które odbyły się w Zespole Szkół nr 1 w Wejherowie. Podopieczni p. Człapińskiej oraz p. Lisewskiego godnie reprezentowali naszą szkołę podczas zmagań sportowych. Najlepszy okazał się Aleks Kowalewski zdobywając wicemistrzostwo powiatu w skoku w dal z miejsca. Pozostałym zawodnikom również gratulujemy bardzo dobrych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

MISTRZOSTWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W PIŁKĘ SIATKOWĄ DZIEWCZĄT

17 marca w Zespole Szkół nr 1 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Piłkę Siatkową Dziewcząt. Nasze dziewczęta pomimo wyrównanej gry uległy swoim rywalkom, zajmując ostatecznie IV miejsce.
Skład drużyny: Tokarska Paulina, Polasik Klaudia, Stefanowska Wiktoria, Magrian Nikola, Niewińska Weronika, Mroske Sara, Kunikowska Wiktoria, Labuda Nikola, Kwidzińska Inga.
Opiekun: Magda Człapińska.

PODCHODY 2015

Dnia 12 marca 2015 r. trzej uczniowie naszej szkoły: Kacper Zwara kl. Vc, Konrad Oryl kl. Vb, Karol Gołas kl. Vb wzięli udział w Podchodach Międzyprzedmiotowych z okazji wyzolenia Wejherowa organizowanych przez SP nr 9 w Wejherowie. W zabawie uczestniczyli uczniowie wszystkich wejherowskich szkół. Nasi reprezentanci zajęli V miejsce.

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
SZKOŁA PODSTAWOWA

10 marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Nasze reprezentantki pod opieką pani Magdy Człapińskiej zajęły III miejsce.

Skład drużyny:
Przybysz Hania, Parchem Paula, Kiedrowska Daria, Ćwik Kasia, Okonek Julia, Zielińska Martyna, Perdeus Paulina, Plichta Wiktoria, Pionka Sylwia, Łukasik Zuzia, Węsierska Julia.

W zawodach wzięło udział 5 drużyn ze Szkół Podstawowych w Wejherowie, zajmując następujące miejsca:
I miejsce – SP8
II miejsce – SP6
III miejsce – SP5
IV miejsce – SP11
Vmiejsce – SP9

MIEJSKA GIMNAZJADA W PIŁCE RĘCZNEJ

24 lutego w Zespole Szkół nr 1 w Wejherowie została rozegrana Miejska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Do rozgrywek przystąpiły po cztery gimnazja zarówno dziewcząt jak i chłopców. Turniej rozegrany był systemem „każdy z każdym”, 2x7 minut- dziewczęta oraz 2x9- minut chłopcy. W obu kategoriach nasi reprezentanci zajęli III miejsce.

Dziewczęta:
I miejsce – Gimnazjum nr 3
II miejsce – Gimnazjum nr 2
III miejsce – Gimnazjum nr 4
IV miejsce – Gimnazjum nr 1

Chłopcy:
I miejsce – Gimnazjum nr 1
II miejsce – Gimnazjum nr 3
III miejsce – Gimnazjum nr 4
IV miejsce – Gimnazjum nr 2

Skład drużyny dziewcząt:
Wodzińska Marta, Tokarska Paulina, Mroske Sara, Niewińska Weronika, Wlazło Klaudia, Magrian Nikola, Waldowska Ola, Labuda Nikola, Kwidzińska Inga, Lamkowska Oliwia, Kunikowska Wiktoria.

Opiekun:
Magdalena Człapińska

Skład drużyny:
Koss Hubert, Gowiński Bartek, Koszałka Maciej, Mitak Bartek, Gurski Łukasz, Krause Szymon, Łysk Kacper, Kreft Karol, Lis Patryk, Doering Bartek, Aranowski Szymon.

Opiekun:
Grzegorz Lisewski

MISTRZOSTWA WEJHEROWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W PIŁKĘ SIATKOWĄ CHŁOPCÓW

19.02.2015r. w Zespole Szkół nr 1 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Wejherowa Szkół Gimnazjalnych
w Piłkę Siatkową Chłopców.
Nasi reprezentanci w składzie: Koss Hubert, Gowiński Bartosz, Koszałka Maciej, Mitak Bartek, Gurski Łukasz, Krause Szymon, Łysk Kacper, Kreft Karol, Lis Patryk, po zaciętej rywalizacji wywalczyli III miejsce.
Opiekunem naszych zawodników był p. Grzegorz Lisewski. 

MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ LEKKOATLETYCE

23 stycznia 2015r. w hali sportowej w Zespole Szkół nr 1 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Lekkoatletyce Szkół Podstawowych. Pod opieką p. Grzegorza Lisewskiego nasi młodzi lekkoatleci i tym razem nas nie zawiedli.

Oto ostateczne wyniki lekkoatletycznych zmagań:
1. Kacper Tomczak – I miejsce w biegu na 1000m
2. Oskar Łebkowski - III miejsce w rzucie piłką lekarską
3. Paulina Perdeus - IV miejsce w biegu na 600m

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

MISTRZOSTWA WEJHEROWA W MINI PIŁCE SIATKOWEJ 

W środę 21 stycznia 2015r. w Zespole Szkół nr 1 odbyły się Mistrzostwa Wejherowa w Mini Piłkę Siatkową dziewcząt S.P. Do rywalizacji przystąpiły 4 spośród 7 szkół w Wejherowie. W trakcie zawodów zauważyć
się dało poza wyrównanym poziomem, przede wszystkim miłą atmosferę wśród wszystkich zawodniczekJ

Skład naszej reprezentacji: Parchem Paula, Przybysz Hania, Kiedrowska Daria, Zielińska Martyna, Ćwik Kasia, Okonek Julia, Plichta Wiktoria, Węsierska Julka, Łukasik Zuzia.

Opiekun: p. M. Człapińska

Ostateczne wyniki rozgrywek:
- I miejsce – SP6
- II miejsce - SP9
- III miejsce – SP11
- IV miejsce – SP5 

MISTRZOSTWA POWIATU WEJHEROWSKIEGO
W  HALOWEJ LEKKOATLETYCE
SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

Dnia 14.01.2015r. w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Halowej Lekkoatletyce Szkół Gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I– III. Bezkonkurencyjni w swoich dyscyplinach, zdobywając Mistrzostwo Powiatu okazali
się Kacper Łysk w pchnięciu kulą oraz Bartosz Gowiński w biegu na 1000m. Pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych. Opiekunem zawodników była p. M. Człapińska. 

MISTRZOSTWA WEJHEROWA W HALOWEJ LEKKOATLETYCE

16 stycznia 2015r. w hali sportowej w Zespole Szkół nr 1 odbyły się Mistrzostwa Wejherowa w Halowej
Lekkoatletyce Szkół Podstawowych. Naszą szkołę, pod opieką p. G. Lisewskiego reprezentowali uczniowie klas IV – VI. Wśród nich znalazły się osoby, które wywalczyły awans na Mistrzostwa Powiatu:

1. Kacper Tomczak – I miejsce w biegu na 30m oraz w biegu na 1000m
2. Oskar Łebkowski – II miejsce w rzucie piłką lekarską
3. paulina Perdeus – I miejsce w biegu na 600m
4. Hania Przybysz - IV miejsce w skoku w dal z miejsca
5. Paula Parchem – V miejsce w skoku wzwyż
6. Daria Kiedrowska – V miejsce w biegu na 600m
7. Szymon Nowak - V miejsce w rzucie piłką lekarską. 

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

W dniach 16 oraz 18 grudnia 2014r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie odbył
się corocznie organizowany Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa.
Naszą szkołę godnie reprezentowali zarówno uczniowie Szkoły Podstawowej jak i Gimnazjum.

Oto ostateczne wyniki sportowych zmagań:
SP dziewczęta – III m-ce,
SP chłopcy – IV m-ce,
Gim. dziewczęta – IV m-ce,
Gim. chłopcy – IV m-ce.

Składy drużyn:
SP dziewczęta: Parchem Paula, Przybysz Hania, Ćwik Kasia, Okonek Julia, Węsierska Zuzia, Skowronek Kaja, Łukasik Zuzia, Kiedrowska Daria, Perdeus Paulina.

SP chłopcy: Kiedrowski Mateusz, Kierznikowicz Jakub, Tomczak Kacper, Łukasik Dawid, Szpakiewicz
Bartek, Pawelczyk Dominik, Zakrzewski Maksymilian, Krystyniak Karol, Rychter Michał.

Gim. dziewczęta: Wodzińska Marta, Lamkowska Oliwia, Kunkel Klaudia, Polasik Klaudia, Zegadłowicz Roksana, Niewińska Weronika, Mroske Sara, Peplińska Sylwia.

Gim. chłopcy: Gurski Łukasz, Klawiter Piotr, Kreft Karol, Koszałka Maciej, Gowiński Bartek, Krauze
Szymon, Dzienisz Michał, Piepke Szymon, Aranowski Szymon.

Niestety tym razem nie mamy czym się pochwalić, ale rywalizacja była bardzo wyrównana i należy mimo
to docenić zaangażowanie naszych podopiecznych. A wyniki… cóż to jest tylko sport, az się wygrywa
a raz przegrywa, a MY walczmy dalej!
Opiekunowie: p. Człapińska oraz p. Lisewski 
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM

MIEJSKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - Tenis stołowy

13 listopada 2014 r. nasza szkoła była gospodarzem Miejskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w tenisie
stołowym. Nasze dziewczęta Klaudia Kunkel oraz Oliwia Lamkowska wywalczyły miejsce III, natomiast Przemek Mitak oraz Bartek Mitak zajęli miejsce I.
Opiekunem naszych zawodników był p. Grzegorz Lisewski. 

UNIHOKEJ- GMINAZJUM

20.10. 2014r. w Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie odbyła się Miejska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej
w unihokeju dziewcząt oraz chłopców. Drużyna dziewcząt pod opieką p. Danuty Piekarskiej zajęła II m-ce, drużyna chłopców pod opieką p. Mateusza Ciepłowskiego również wywalczyła miejsce II.

Skład reprezentacji dziewcząt:
Niewińska Martyna, Labuda Nikola, Mroske Sara, Kunikowska Wiktoria, Stefanowska Wiktoria, Koy Magda, Wicińska Iza, Wodzińska Marta, Polasik Klaudia

Skład reprezentacji chłopców:
Kreft Karol, Krause Szymon, Łysk Kacper, Gowiński Bartosz, Koszałka Maciej, Mitak Bartek, Gurski Łukasz, Aranowski Szymon, Klawiter Piotr, Rohde Michał 

UNIHOKEJ- SZKOŁA PODSTAWOWA

Dnia 17.10.2014r. w Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w unihokeju chłopoców. Nasza drużyna pod opieką p. Grzegorza Lisewskiego zajęła I m-ce.

Skład reprezentacji:
Kiedrowski Mateusz, Tomczak Kacper, Łukasik Dawid, Patelczyk Dominik, Szpakiewicz Bartek, Kierznikowski Jakub, Krystyniak Karol, Szymański Eryk, Lesner Szymon, Łebkowski Oskar 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

1 października 2014r. naszą szkołę godnie reprezentowali w sztafetowych biegach przełajowych na szczeblu miejskim uczniowie SP oraz Gimnazjum. Dziewczęta z klas V-VI wywalczyły III miejsce a chłopcy miejsce I. W gimnazjum dziewczęta mimo zaciętej walki znalazły się poza podium, zajmując miejsce IV, a chłopcy wywalczyli miejsce III. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Opiekunowie: Danuta Piekarska, Magdalena Człapińska, Grzegorz Lisewski.