Klasy VI

Przedstawienie teatralne "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"

2018/2019

W poniedziałek 19.11 uczniowie klas 5-7 naszej szkoły odbyły wycieczkę do Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni, podczas której zapoznali się z lekturą szkolną. Dzieci i młodzież wzięli udział w przedstawieniu teatralnym pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

"Bankowcy dla edukacji"

29.11.2018  w naszej szkole odbyły się kolejne warsztaty z projektu "Bankowcy dla Edukacji BAKCYL". Klasa VIc dowiedziala się jak mądrze oszczędzać swoje pieniądze. 

Wycieczka klasy 6c do Gdyni, Pucka i Władysławowa

Dnia 5 października 2018 r. klasy 5a i 6c wzięły udział w wycieczce integracyjno-edukacyjnej z okazji 100 lat Niepodległości. Uczniowie odwiedzili Gdynię, Puck i Władysławowo, gdzie usłyszeli wiele ciekawostek historycznych.

Nie pozwól pamięci zarastać trawą...

W środę 24 października uczniowie klas 6a i 7a brali udział w akcji: Nie pozwól pamięci zarastać trawą...  Sprzątnij grób obok, wspólne sprzątanie starego cmentarza. Społeczny i edukacyjnyo-historyczny projekt miał na celu krzewienie szacunku do nekropolii i Miejsc Pamięci Narodowej poprzez czynne dbanie o opuszczone groby. Akcja miała również zainspirować do przemyśleń. 

Bal VI klas
08.06.2016 r.