archiwum 2018/2019

Eko-akcja
 "Oddaj stary telefon komórkowy,
wygraj nagrody dla szkoły"

Przypominamy o eko-akcji "Oddaj stary telefon komórkowy, wygraj nagrody dla szkoły". Tyle już zebraliśmy i prosimy o więcej. Akcja trwa do 9 listopada. Zachęcamy do aktywnego udziału!

Pasowanie klas I

4 października 2018 roku odbyła się uroczystość Pasowania na ucznia. W tym dniu staliśmy się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Na uroczystość przybyli goście specjalni, Prezydent Krzysztof Hildebrandt oraz jego zastępca Arkadiusz Kraszkiewicz. Dziękujemy uczniom klasy 3 a i 3 b za przygotowanie części artystycznej.

Mali Wielcy Ratownicy


Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

28 września 2018 r. w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, pod hasłem "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają". "Mali eksperci" chęnie przeprowadzali testy wśród społeczności szkolnej. Nasza akcja wyszła poza teren szkoły. Uczniowie weryfikowali znajomość tabliczki mnożenia wśród przypadkowo spotkanych przechodniów. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Próbna ewakuacja

27 września 2018 r. odbyła się próbna ewakuacja. Egzamin zdaliśmy wzorowo :-) Dziękujemy służbom za szybką interwencję.

Uczymy się demokracji

27 września 2018 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego kl. IV-VIII oraz III kl. gimnazjum.
Przewodniczącą została Laura Czerwionka z klasy VII a. GRATULUJEMY!!!

WICEMISTRZYNIE WEJHEROWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

26 września wejherowskie szkoły po raz pierwszy przystąpiły do rozgrywek sportowych 
w nowym roku szkolnym 2018/2019. Tradycyjnie inauguracyjną dyscypliną były sztafetowe biegi przełajowe, które w tym roku zostały zorganizowane w Parku Majkowskiego. Nasza reprezentacja dziewcząt klas VII-VIII SP oraz IIIGim., pod opieką pani Magdy Człapińskiej zakończyła swój bieg na miejscu II. Serdecznie gratulujemy.

Akcja "Sprzątanie Świata"

21 września 2018 r. nasza szkoła jak co roku, wzięła udział w akcji "Sprzątenie Świata". Uczniowie wyposażeni w worki i rękawice chętnie zadbali o porządek w okolicy.

Klasy II na przedstawieniu ekologicznym
pt. "Zabawki w opałach"


Pokaz tańca
Szkoła Tańca Szczepan


Spotkanie z policją
Rozmowa na temat bezpieczeństwa


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019