Klasy V

Rok szkolny 2015/2015


Wycieczka klasy Vc do "JUMPCITY"

29 października klasa VC po raz kolejny wybrała się na lekcję wf-u do JUMPCITY w Gdyni. W trakcie zajęć uczniowie udowodnili, że tworzą zgrany zespół, który potrafi się doskonale bawić - nawet w czasie rywalizacji :)  . 

14 października klasa VC wybrała się do Gdyni, do parku trampolin na lekcje W-F. Pod czujnym okiem instruktora przeprowadzona została rozgrzewka. Po paru minutach klasa miała trochę czasu wolnego dla siebie. Podskoki, odbicia, obroty i salta w powietrzu, to było coś. Każdy był zadowolony z rozrywki. Największe szaleństwo było w basenie z gąbkami. Później zaczęła się gra w zbijaka. Na koniec uczniowie mogli pograć sobie również w koszykówkę. Wszyscy chętnie uczestniczyli w zabawie. Cała klasa dostała naklejki z logo parku. Wycieczka była bardzo udana i wszyscy miło ją wspominamy. Cieszymy się, że wkrótce będziemy mogli ją powtórzyć, ponieważ nasza klasa wzięła udział w konkursie na Klasę Roku Jumpcity :) 

Rok szkolny 2014/2015


 Crazy Week 2015 kl. Va


Klasy Va i Vb w Centrum Experyment w Gdyni

We wtorek, 24 lutego 2015 roku, uczniowie klas 5a i 5b odwiedzili Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni. Poprzez samodzielne przeprowadzanie eksperymentów nasi uczniowie mieli możliwość efektywnie przyswajać wiedzę oraz obserwować otaczające nas procesy.

Wycieczka klasy Va do Castoramy

Dnia 20.11.2014r. odbyła się wycieczka klasy 5A do Castoramy w Rumi. W Majsterkowie uczniowie zbudowali piękne karmniki dla ptaków. Dziękujemy bardzo Pani Karolinie i Pani Alinie.

Wycieczka do 43-Bazy Lotnictwa Marynarki Wojennej w Gdyni

Dnia 12 czerwca 2014r. odbyła się wycieczka do 43 Bazy Lotnictwa Morskiego przez uczniów Naszej szkoły.Wizyta ta miała na celu zapoznania ze strukturą oraz zadaniami jednostki .Odwiedzono też grób Pułkownika Stanisława Dąbka.